Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас

ДНАББ ім. В.Г. Заболотного :: Перегляд теми - ВИДАВНИЧА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ДНАББ ІМЕНІ В.Г. ЗАБОЛОТНОГО
 ЧаП (Часті Питання)ЧаП (Часті Питання)   ПошукПошук   ГрупиГрупи   ПрофільПрофіль   УвійтиУвійти 

ВИДАВНИЧА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ДНАББ ІМЕНІ В.Г. ЗАБОЛОТНОГО

 
Цей форум закритий, ви не можете писати повідомлення, відповідати і редагувати теми.   Ця тема закрита, ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного -> Тематичні покажчики
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dnabb
Newbie
Newbie


Зареєстрований: Jul 25, 2007
Повідомлення: 45

ПовідомленняДодано: Вт Вер 25, 2007 4:40 pm    Заголовок повідомлення: ВИДАВНИЧА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ ДНАББ ІМЕНІ В.Г. ЗАБОЛОТНОГО Відповісти цитуванням

Держбуд України
Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека
імені В.Г. Заболотного

ВИДАВНИЧА ТА НАУКОВА ДІЯЛЬНІСТЬ
ДЕРЖАВНОЇ НАУКОВОЇ
АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНОЇ БІБЛІОТЕКИ
ІМЕНІ В.Г. ЗАБОЛОТНОГО
1999-2003

Бібліографічний покажчик

Київ, Укрархбудінформ, 2004

УДК 016:[02+69+72]
ББК [78.3+38+85.11](477)Я1
В 420

Видавнича та наукова діяльність Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного. 1999-2003: Бібліогр. покажч. / Уклад. С.С. Артамонова / ДНАББ імені В.Г. Заболотного; Редкол.: С.С. Артамонова, К.В. Боліла, Г.А. Войцехівська (відп. ред.), О.М. Піхур, О.М. Развадовська. – К.: Укрархбудінформ, 2004. – 41 с.
Покажчик містить інформацію про діяльність бібліотеки, опубліковану протягом 1999-2003 рр. Матеріал систематизовано за тематикою та видами виконаних працівниками бібліотеки робіт. Більшість документів супроводжується анотацією. Описи у розділах розміщено в алфавітній послідовності. Допоміжний довідковий апарат – іменний, хронологічний покажчики та алфавітний покажчик назв. Складено перелік періодичних видань, на шпальтах яких розміщені публікації, та перелік скорочень назв організацій.
Цільове призначення покажчика – узагальнення та оприлюднення інформації про видавничу та наукову діяльність бібліотеки з метою ознайомлення з нею бібліотечних та інформаційних працівників, фахівців архітектурно-будівельної галузі, а також науковців, які досліджують проблеми бібліотечної справи.

Укладач: С.С. Артамонова
Редакційна колегія: С.С. Артамонова, К.В. Боліла, Г.А. Войцехівська (відп. ред.), О.М. Піхур, О.М. Развадовська

УДК 016:[02+69+72]
ББК [78.3+38+85.11](477)Я1

(С) Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека
імені В.Г. Заболотного, 2004

ПЕРЕДМОВА
Черговий випуск бібліографічного покажчика підводить підсумки видавничої та наукової діяльності Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного за останні 5 років і виходить напередодні 60-ї річниці від дня її створення.
Протягом останнього періоду працівники бібліотеки наполегливо працювали над питаннями удосконалення бібліотечного обслуговування та інформаційного забезпечення читачів, пошуку нових форм і методів роботи, розширення спектру послуг, розробки позитивного іміджу книгозбірні, висвітлення досвіду бібліотеки з різних напрямків діяльності. Матеріали покажчика представляють видавничу та наукову діяльність бібліотеки за 1999-2003 рр., а також вміщують бібліографічну інформацію щодо публікацій інших років, які з різних причин не ввійшли до попереднього видання.
Покажчик складається з окремих розділів. У розділі “Бібліографічні покажчики та письмові довідки” подається інформація про видані бібліографічні покажчики у бібліотечних серіях “Видатні зодчі України” та ”Особистість“ (започаткована у 2001 р.), в яких досліджувалась творчість архітекторів, будівельників, бібліотечних працівників, зокрема, архітекторів П.Ф. Альошина, В.В. Городецького, Й.Ю. Каракіса, О.О. Тація, будівельника та києвознавця В.В. Ковалинського, бібліотекознавця С.С. Артамонової. У підрозділі “Неопубліковані бібліографічні письмові довідки” відображено матеріали, що розкривають різнобічну тематику читацьких запитів, виробничі та наукові інтереси користувачів бібліотеки. Письмові довідки складені працівниками відділу бібліографічної та довідково-інформаційної роботи на основі глибокого вивчення довідково-пошукового апарату та книжкового фонду бібліотеки.
У розділі “Інформування про фонди Бібліотеки” представлено різні види інформаційної роботи, що проводяться бібліотекою. Одним із важливих напрямків інформування фахівців про бібліотечні фонди є бюлетені – регулярно видається щомісячний бюлетень, що інформує про нові надходження до бібліотеки (книги, брошури, монографії, підручники, нормативно-технічну документацію), та щотижневий бюлетень анотованої бібліографічної інформації, де висвітлюються матеріали із періодичних видань та збірників. Не менш важливим напрямком інформування про нові надходження є ведення спеціальних бібліотечних рубрик на сторінках галузевих періодичних видань, таких як “Будмайстер”, “Бетон и железобетон в Украине”, “Інформаційний бюлетень Держбуду України”, “Кур’єр будівельний”, “Міське господарство України”, “Строительство & реконструкция” та ін., інформація про що відображена у підрозділі “Бібліотечні рубрики в періодичних виданнях”. Значне місце в інформуванні фахівців відводиться організації книжкових виставок як у приміщенні бібліотеки, так і за її межами. У покажчику вміщена інформація тільки про найзначніші виставки, про які мали місце публікації у різних виданнях.
Інформація, представлена у розділі “Література про Бібліотеку”, розкриває розмаїття публікацій як працівників, так і читачів ДНАББ. У підрозділі “Загальні відомості” зібрані енциклопедичні, довідкові та оглядові публікації, дослідження, спогади, в яких відображена інформація про бібліотеку, її унікальні фонди та бібліотечних працівників. Серед наукових та просвітницьких заходів, що характеризують діяльність бібліотеки, – організація і проведення науково-практичних конференцій, презентацій книжкових виставок та художніх робіт читачів, робота бібліотечного клубу “Національні святині”, участь працівників бібліотеки з доповідями та виступами у різноманітних заходах. У 2003 р. започатковано новий напрямок наукової роботи – Заболотнівські читання “Архітектурна і будівельна книга в Україні”. Заслуговують на увагу публікації, присвячені щорічному відзначенню Всеукраїнського дня бібліотек, що відображені у спеціальній рубриці. Підрозділ “Публікації працівників Бібліотеки” розкриває багатогранність щоденного життя бібліотекарів, їх професійні турботи, нові ідеї та задуми. У підрозділі “Редагування, консультування” вміщено інформацію про 5 випусків серії історичних нарисів Академії будівництва України “Видатні українські вчені та інженери-будівельники”, в підготовці яких бібліотека бере активну участь, та 4 випуски серії “Вчені та спеціалісти НДІБК”, що видаються НДІ будівельних конструкцій.
Розділ “Науково-дослідна робота” містить найважливішу інформацію про галузеві наукові дослідження, що проводила ДНАББ.
Копітка робота щодо увічнення пам’яті про видатних діячів галузі, пам’яток архітектури, проведена режисерами та видавцями за активної участі працівників ДНАББ, відображена у розділі “Кінофільми та видання, створені з використанням фонду Бібліотеки”. До цього розділу ввійшли ті матеріали, де є посилання на використання фондів бібліотеки.
Легко орієнтуватись у матеріалах покажчика дають змогу допоміжні покажчики: іменний, хронологічний та алфавітний покажчик назв. Також вміщено перелік періодичних видань, на сторінках яких опубліковано матеріали, та перелік скорочень назв організацій.
Підготовлений бібліографічний покажчик свідчить про те, що співробітниками ДНАББ імені В.Г. Заболотного проведено значний обсяг видавничої та наукової роботи, спрямованої на забезпечення необхідною інформацією фахівців будівельного комплексу України та розвиток галузевої бібліотечної мережі.

Редакційна колегія

БІБЛІОГРАФІЧНІ ПОКАЖЧИКИ ТА ПИСЬМОВІ ДОВІДКИ
Бібліографічні покажчики

1. Павло Федотович Альошин (1881-1961): Бібліогр. покажч. / Уклад. О.Б. Шинкаренко; Редкол.: С.С. Артамонова, Н.О. Беляченко, Г.А. Войцехівська (відп. ред.); Наук. консультанти В.Е. Альошин, А.О. Пучков; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: Укрархбудінформ, 2000. – 62 с.: іл. – (Видатні зодчі України).
Про життя та творчість видатного архітектора, дійсного члена АА УРСР, почесного члена АБіА УРСР, доктора архітектури, професора. Покажчик створено на основі каталогів, картотек, фондів ДНАББ імені В.Г. Заболотного, провідних бібліотек та архівів м. Києва, літописів книг, журнальних та газетних статей Книжкових палат України та колишнього Радянського Союзу, прикнижкової та пристатейної бібліографії за період з 1901 по 2000 роки.
2. Світлана Артамонова: бібліотекознавець: Біобібліогр. покажч. / Уклад. Г.А. Войцехівська; Редкол.: К.В. Боліла, Г.А. Войцехівська (відп. ред.), О.М. Піхур, О.М. Развадовська; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: Укрархбудінформ, 2003. – 50 с.: іл. – (Особистість).
Про життя і творчість бібліотекознавця, науковця, педагога, ученого секретаря бібліотеки. До покажчика ввійшли джерела з фондів ДНАББ та особистого архіву С.С. Артамонової за період з 1961 по 2003 роки.
3. Архітектор Олекса Тацій (1903-1967): Бібліогр. покажч. / Уклад. Г.А. Войцехівська, Є.О. Тацій; Редкол.: С.С. Артамонова, К.В. Боліла, Г.А. Войцехівська (відп. ред.), О.М. Піхур, О.М. Развадовська; Наук. консультант А.О. Пучков; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: “МПП Прима”, 2003. – 94 с.: іл. – (Видатні зодчі України).
Про життя та творчість відомого українського архітектора. Покажчик створено на основі каталогів, картотек, фондів ДНАББ імені В.Г. Заболотного, провідних бібліотек та архівів Києва та Харкова за період з 1931 по 2003 роки.
4. Видавнича та наукова діяльність Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки ім.В.Г. Заболотного. 1994-1998: Бібліогр. покажч. / Уклад. С.С. Артамонова; Редкол.: Н.О. Беляченко, К.В. Боліла, Г.А. Войцехівська (відп. ред.), О.О. Козаченко, І.А. Хавченко; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: Укрархбудінформ, 1999. – 17с.
Інформація про праці бібліотеки та матеріали про бібліотеку, видані протягом 1994-1998 років.
5. Владислав Городецький (1863-1930): Бібліогр. покажч. / Уклад. О.Б. Шинкаренко; Редкол.: С.С. Артамонова, Н.О. Беляченко (ред.), Г.А. Войцехівська (відп. ред.); Наук. консультант Д.В. Малаков; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: Укрархбудінформ, 1999. – 42 с.
Про талановитого, неординарного архітектора, художника-монументаліста, інженера-конструктора, організатора будівельних робіт, вдалого підприємця, проектувальника інтер’єру і меблів, мисливця та мандрівника. Покажчик складено на основі вивчення каталогів і картотек ДНАББ та інших провідних бібліотек м. Києва, літописів книг, газетних та журнальних статей, прикнижкової та пристатейної бібліографії з 1896 по 1999 роки.
6. Йосип Юлійович Каракіс (1902-1988): Бібліогр. покажч. / Уклад. Н.В. Грушитська, С.М. Кайнова, О.М. Піхур; Редкол.: С.С. Артамонова, Г.А. Войцехівська (відп. ред.), О.М. Піхур; Наук. консультант І.Й. Каракіс; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: Укрархбудінформ, 2002. – 52 с.: іл. – (Видатні зодчі України).
Зібрано матеріали про українського архітектора ХХ ст., його авторські проектні роботи та друковані праці. Джерельну базу склали каталоги, картотеки, фонди ДНАББ, літописи книг, журнальних та газетних статей. Частково опрацьовано фонд періодичних видань Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського. Містить джерела з 1932 по 2002 роки.
7. Віталій Ковалинський: будівельник, журналіст, історик: Бібліогр. покажч. / Уклад. Н.О. Беляченко; Редкол.: С.С. Артамонова, Н.О. Беляченко, Г.А. Войцехівська (відп. ред.); ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: Укрархбудінформ, 2001. – 71 с.: іл. – (Особистість).
Хронологічний покажчик присвячено творчій діяльності відомого інженера-будівельника за фахом, історика і києвознавця за покликанням, дослідника, журналіста, автора багатьох праць та популярних книг, в яких висвітлюється життя Києва XІX-початку XX ст. Містить джерела з 1963 по 2001 роки. Покажчик вийшов у започаткованій бібліотечній серії “Особистість”, що є результатом діяльності бібліотечного клубу “Національні святині”.
***
8. Бойко Н. Второе рождение Мастера: 100-летний юбилей Иосифа Каракиса // Стр-во & реконструкция. – 2002. – № 7. – С. 34.
Про бібліографічний покажчик “Йосип Юлійович Каракіс (1902-1988) ”, виданий ДНАББ.
9. Бугаєва О. [Робота секції “Теоретичні та методичні проблеми біографічних досліджень”] // Бібл. вісн. – 2001. – № 1. – С. 44-48.
На с. 47 – інформація члена-кореспондента Академії будівництва України Л.А. Пашун про видання бібліографічних покажчиків працівниками ДНАББ імені В.Г. Заболотного.
10. Владислав Городецький: Бібліогр. покажч. / Уклад. О.Б. Шинкаренко; Редкол.: С.С. Артамонова, Н.О. Беляченко (ред.), Г.А. Войцехівська (відп. ред.); Наук. консультант Д.В. Малаков; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К.: Укрархбудінформ, 1999. – 42 с.
Рец.: А. Пучков // А.С.С. – 1999. – № 3. – С. 52. – (С полки).
Рецензія на покажчик, виданий ДНАББ імені В.Г. Заболотного.
11. Жданова Р., Негрейчук І. Бібліографічне видання про славетного зодчого // Вісн. Кн. палати. – 1999. – № 5. – С. 25-26.
Рецензія на покажчик “Владислав Городецький”, підготовлений ДНАББ імені В.Г. Заболотного.
12. Злобин Г.К. Итоги работы Академии строительства Украины за 2001 год // Бетон и железобетон в Украине. – 2002. – № 1. – С. 28-32.
На с. 31 – інформація про презентацію третього випуску Серії історичних нарисів “Видатні українські вчені та інженери-будівельники”, проведену АБУ разом з ДНАББ імені В.Г. Заболотного, та про бібліографічні покажчики, присвячені будівельникам та архітекторам, що видані ДНАББ .
13. Пашун Л.А. Видання з історії будівельної техніки // Дослідження з історії техніки: Зб. наук. праць. – К., 2003. – Вип. 2. – C. 130-134.
На с. 133 – про ДНАББ, одного з видавців серії “Видатні українські вчені та інженери-будівельники”, та про бібліотечні серії “Видатні будівельники України” і “Видатні зодчі України”.
14. [Презентация библиографического указателя “Виталий Ковалинский: строитель, журналист, историк”] // Метро. – 2001. – 5-11 окт. (№35). – С. 2.
Інформація про покажчик, виданий працівниками ДНАББ.
15. Черникова Н. Служитель исторической справедливости // Петровна. – 2001. – 3 окт. (№ 40). – С.1.
Про бібліографічний покажчик, виданий ДНАББ імені В.Г. Заболотного про будівельника і журналіста В.В. Ковалинського.
16. [Інформація про видання бібліографічного покажчика “Віталій Ковалинський: будівельник, журналіст, історик”] // Нові видання України / Книжкова палата України. – 2001. – № 35. – С. 5. – (Національна бібліографія України).
17. [Інформація про видання бібліографічного покажчика “Йосип Юлійович Каракіс (1902-1988)”] // Нові видання України / Книжкова палата України. – 2002. – № 19. – С. 4. – (Національна бібліографія України).
Неопубліковані бібліографічні письмові довідки

18. Аварии и чрезвычайные ситуации в строительстве: Книги за 1984-1998 гг. на рус. и укр. яз. 41 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 1999.
19. Автор київських химер (до 140-річчя від дня народження В.В. Городецького): Журн. та газ. статті за 2002-2003 рр. укр. та рос. мов. 29 назв / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
20. Архітектура і будівництво Китаю: Книги за 1957-2002 рр. укр., рос., китайськ. та англ. мов. 57 назв / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного – К., 2003.
Міститься цінна ілюстрована інформація про міста Китаю, історико-архітектурні пам’ятки, ландшафтну архітектуру, скульптуру різних стилів та епох.
21. Бетоны: Книги, журн. и газ. статьи за 2001-2002 гг. на рус. и укр. яз. 62 назв. / Сост. А.М. Пихур; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 2002.
22. Будівельне та технічне скло: Книги, НТД, журн. та газ. статті за 1974-2001 рр. укр. та рос. мов. 19 назв / Уклад. Н.В. Грушитська, С.М. Кайнова; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2002.
23. Висотне будівництво (понад 25 поверхів): Книги, журн. та газ. статті за 1954-2001 рр. укр., рос. та англ. мов. 34 назв. / Уклад. Н.В. Грушитська, С.М. Кайнова; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2002.
24. Гипсокартон: Книги, журн. и газ. статьи за 1986-1999 гг. на рус. и укр. яз. 14 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 1999.
25. Глубоководные выпуски городских стоков: Книги, журн. и газ. статьи за 1968-1999 гг. на рус. и укр. яз. 64 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 2000.
26. Дымовые трубы, аварии: Книги, журн. и газ. статьи за 1967-1999 гг. на рус. и укр. яз. 14 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 2000.
27. Економіка будівельного комплексу: Журн. та газ. статті за 2001-2002 рр. 85 назв / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2002.
28. Економіка будівництва та містобудування: Книги за 1991-2001 рр. 38 назв / Уклад. Н.В. Грушитська, С.М. Кайнова; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2002.
29. Економіка житлово-комунального та міського господарства: Книги за 1991-2001 рр. 45 назв / Уклад. С.М. Кайнова; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2002.
30. Інвестиційні процеси, управління ними, досвід: Книги, журн. та газ. статті за 1991-2002 рр. укр. та рос. мов. 71 назв. / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
31. Інноваційна політика (будівництво, житлово-комунальне господарство, економіка): Книги, журн. та газ. статті за 2001-2002 рр. 12 назв / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
32. Использование ветроэнергетики: Книги, журн. и газ. статьи за 1995-2000 гг. 20 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 2000.
33. Механіка грунтів та фундаментобудування: Книги, журн. та газ. статті за 1891-2000 рр. укр., рос. та нім. мов. 36 назв / Укл. Н.В. Грушитська; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2000.
34. Монолітне будівництво: Книги, журн. та газ. статті за 1979-2003 рр. укр. та рос. мов. 53 назв. / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
35. Прокладка инженерных сетей: Книги, журн. и газ. статьи за 1977-1999 гг. на укр. и рус. яз. 125 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 1999.
36. Реконструкція будівель та споруд: Досвід та проблеми: Книги, журн. та газ. статті за 1988-2001 рр. укр. та рос. мов. 42 назв. / Уклад Н.В. Грушитська; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2001.
37. Реконструкція 5-типоверхівок: Книги, журн. та газ. статті за 1991-2002 рр. укр. та рос. мов. 23 назв. / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
38. Реконструкція 5-типоверхівок (за матеріалами періодичних видань): Журн. та газ. статті за 2003 р. укр. та рос. мов. 43 назв. / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
39. Сейсмостойкое строительство: Книги, журн. и газ. статьи за 1991-2000 гг. на укр. и рус. яз. 61 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 2002.
40. Система утеплення фасадів “Сайдинг”: Журн. та газ. статті за 2002-2003 рр. укр. та рос. мов. 37 назв / Уклад. О.М. Піхур; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
41. Современная индустрия сноса зданий и сооружений: Книги, журн. и газ. статьи за 1981-1999 гг. на укр. и рус. яз. 128 назв. / Сост. Н.А. Беляченко; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 1999.
42. Страхование в строительстве: Журн. и газ. статьи за 1993-1998 гг. на укр. и рус. яз. 22 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 1999.
43. Сухие смеси: Книги, журн. и газ. статьи за 1987-1999 гг. на укр. и рус. яз. 14 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 1999.
44. Технологія виготовлення, використання ДВП: Книги, журн. та газ. статті за 1959-2002 рр. укр. та рос. мов. 29 назв / Уклад. С.М. Кайнова; ДНАББ імені В.Г. Заболотного. – К., 2003.
45. Торговые центры: Книги, журн. и газ. статьи за 1948-2002 гг. на укр., рус. и англ. яз. 51 назв. / Сост. А.М. Пихур; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 2003.
46. Усиление деревянных конструкций: Книги, журн. и газ. статьи за 1973-1998 гг. на укр. и рус. яз. 34 назв. / Сост. Н.В. Грушитская; ГНАСБ имени В.И. Заболотного. – К., 1999.
Повернутися до початку
Подивитися профіль Відправити Особисте повідомлення
Показати повідомлення:   
Цей форум закритий, ви не можете писати повідомлення, відповідати і редагувати теми.   Ця тема закрита, ви не можете писати відповіді і редагувати повідомлення.    Список форумів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного -> Тематичні покажчики Годинний пояс: EET (Europe)
Сторінка 1 із 1

 
Перейти:  
Ви не можете починати теми
Ви не можете відповідати на повідомлення
Ви не можете редагувати свої повідомлення
Ви не можете видаляти свої повідомлення
Ви не можете голосувати в опитуваннях


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com
Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.06 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7