Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Галерея

Виставка однієї книжки "Своя оселя"

«…У нашому будинку ганок і передпокій – це місця, де відчувається наш теплий прийом… Маленькі важливі речі, які зустрічають вас на ганку, бра, придверний килимок – задають настрій, із яким ви й ваші гості заходите в дім… Саме через передпокій ми заходимо й виходимо, і тому я вважаю, що незалежно від конфігурації цього простору, слід зробити його значущим, свідомо підійти до його оформлення…». Джоана Гейнс. «…У нашому будинку ганок і передпокій – це місця, де відчувається наш теплий прийом… Маленькі важливі речі, які зустрічають вас на ганку, бра, придверний килимок – задають настрій, із яким ви й ваші гості заходите в дім… Саме через передпокій ми заходимо й виходимо, і тому я вважаю, що незалежно від конфігурації цього простору, слід зробити його значущим, свідомо підійти до його оформлення…». Джоана Гейнс. «…У нашому будинку ганок і передпокій – це місця, де відчувається наш теплий прийом… Маленькі важливі речі, які зустрічають вас на ганку, бра, придверний килимок – задають настрій, із яким ви й ваші гості заходите в дім… Саме через передпокій ми заходимо й виходимо, і тому я вважаю, що незалежно від конфігурації цього простору, слід зробити його значущим, свідомо підійти до його оформлення…». Джоана Гейнс.
«…У нашому будинку ганок і передпокій – це місця, де відчувається наш теплий прийом… Маленькі важливі речі, які зустрічають вас на ганку, бра, придверний килимок – задають настрій, із яким ви й ваші гості заходите в дім… Саме через передпокій ми заходимо й виходимо, і тому я вважаю, що незалежно від конфігурації цього простору, слід зробити його значущим, свідомо підійти до його оформлення…». Джоана Гейнс. «…У нашому будинку ганок і передпокій – це місця, де відчувається наш теплий прийом… Маленькі важливі речі, які зустрічають вас на ганку, бра, придверний килимок – задають настрій, із яким ви й ваші гості заходите в дім… Саме через передпокій ми заходимо й виходимо, і тому я вважаю, що незалежно від конфігурації цього простору, слід зробити його значущим, свідомо підійти до його оформлення…». Джоана Гейнс. «…У багатьох оселях вітальня виявляється багатофункціональною… Це означає, що вона має бути затишною як для нашої родини, коли хочеться розслабитися і відпочити, так і для наших гостей… Саме оформлення та стилізація цього простору передає ваші пріоритети всім, хто в нього потрапляє…». Джоана Гейнс.
«…У багатьох оселях вітальня виявляється багатофункціональною… Це означає, що вона має бути затишною як для нашої родини, коли хочеться розслабитися і відпочити, так і для наших гостей… Саме оформлення та стилізація цього простору передає ваші пріоритети всім, хто в нього потрапляє…». Джоана Гейнс. «…У багатьох оселях вітальня виявляється багатофункціональною… Це означає, що вона має бути затишною як для нашої родини, коли хочеться розслабитися і відпочити, так і для наших гостей… Саме оформлення та стилізація цього простору передає ваші пріоритети всім, хто в нього потрапляє…». Джоана Гейнс. «…У багатьох оселях вітальня виявляється багатофункціональною… Це означає, що вона має бути затишною як для нашої родини, коли хочеться розслабитися і відпочити, так і для наших гостей… Саме оформлення та стилізація цього простору передає ваші пріоритети всім, хто в нього потрапляє…». Джоана Гейнс.
«…У багатьох оселях вітальня виявляється багатофункціональною… Це означає, що вона має бути затишною як для нашої родини, коли хочеться розслабитися і відпочити, так і для наших гостей… Саме оформлення та стилізація цього простору передає ваші пріоритети всім, хто в нього потрапляє…». Джоана Гейнс. «…У багатьох оселях вітальня виявляється багатофункціональною… Це означає, що вона має бути затишною як для нашої родини, коли хочеться розслабитися і відпочити, так і для наших гостей… Саме оформлення та стилізація цього простору передає ваші пріоритети всім, хто в нього потрапляє…». Джоана Гейнс. «…Є давнє прислів’я: кухня є серцем будинку… Жодне інше приміщення так не втілює моє розуміння оселі, як кухня… Зазвичай це найфундаментальніше приміщення будинку, тож зрозуміло, чому більшість домовласників не шкодує грошей та часу на нього. Чи то ви хочете зробити косметичний ремонт, чи збираєтеся повністю перебудувати кухню, вам треба подумати, як зробити її не тільки високофункціональною, а й гарною та привітною для всіх…».  Джоана Гейнс.
«…Є давнє прислів’я: кухня є серцем будинку… Жодне інше приміщення так не втілює моє розуміння оселі, як кухня… Зазвичай це найфундаментальніше приміщення будинку, тож зрозуміло, чому більшість домовласників не шкодує грошей та часу на нього. Чи то ви хочете зробити косметичний ремонт, чи збираєтеся повністю перебудувати кухню, вам треба подумати, як зробити її не тільки високофункціональною, а й гарною та привітною для всіх…».  Джоана Гейнс. «…Є давнє прислів’я: кухня є серцем будинку… Жодне інше приміщення так не втілює моє розуміння оселі, як кухня… Зазвичай це найфундаментальніше приміщення будинку, тож зрозуміло, чому більшість домовласників не шкодує грошей та часу на нього. Чи то ви хочете зробити косметичний ремонт, чи збираєтеся повністю перебудувати кухню, вам треба подумати, як зробити її не тільки високофункціональною, а й гарною та привітною для всіх…».  Джоана Гейнс. «…Є давнє прислів’я: кухня є серцем будинку… Жодне інше приміщення так не втілює моє розуміння оселі, як кухня… Зазвичай це найфундаментальніше приміщення будинку, тож зрозуміло, чому більшість домовласників не шкодує грошей та часу на нього. Чи то ви хочете зробити косметичний ремонт, чи збираєтеся повністю перебудувати кухню, вам треба подумати, як зробити її не тільки високофункціональною, а й гарною та привітною для всіх…».  Джоана Гейнс.
«…Є давнє прислів’я: кухня є серцем будинку… Жодне інше приміщення так не втілює моє розуміння оселі, як кухня… Зазвичай це найфундаментальніше приміщення будинку, тож зрозуміло, чому більшість домовласників не шкодує грошей та часу на нього. Чи то ви хочете зробити косметичний ремонт, чи збираєтеся повністю перебудувати кухню, вам треба подумати, як зробити її не тільки високофункціональною, а й гарною та привітною для всіх…».  Джоана Гейнс. «… я хочу ознайомити Вас із характерними рисами шести основних стилів, про які йтиметься в цій книзі. Коли сподобається та чи інша кімната, ви знатимите, як називається, що ви бачите чи відчуваєте… Це аж ніяк не вичерпний список: я розкриваю ці жанри через узагальнення та поняття, яких може бути недостатньо, щоб визначити ваш особистий стиль…». Джоана Гейнс. «… я хочу ознайомити Вас із характерними рисами шести основних стилів, про які йтиметься в цій книзі. Коли сподобається та чи інша кімната, ви знатимите, як називається, що ви бачите чи відчуваєте… Це аж ніяк не вичерпний список: я розкриваю ці жанри через узагальнення та поняття, яких може бути недостатньо, щоб визначити ваш особистий стиль…». Джоана Гейнс.
«… я хочу ознайомити Вас із характерними рисами шести основних стилів, про які йтиметься в цій книзі. Коли сподобається та чи інша кімната, ви знатимите, як називається, що ви бачите чи відчуваєте… Це аж ніяк не вичерпний список: я розкриваю ці жанри через узагальнення та поняття, яких може бути недостатньо, щоб визначити ваш особистий стиль…». Джоана Гейнс. «… я хочу ознайомити Вас із характерними рисами шести основних стилів, про які йтиметься в цій книзі. Коли сподобається та чи інша кімната, ви знатимите, як називається, що ви бачите чи відчуваєте… Це аж ніяк не вичерпний список: я розкриваю ці жанри через узагальнення та поняття, яких може бути недостатньо, щоб визначити ваш особистий стиль…». Джоана Гейнс. «… я хочу ознайомити Вас із характерними рисами шести основних стилів, про які йтиметься в цій книзі. Коли сподобається та чи інша кімната, ви знатимите, як називається, що ви бачите чи відчуваєте… Це аж ніяк не вичерпний список: я розкриваю ці жанри через узагальнення та поняття, яких може бути недостатньо, щоб визначити ваш особистий стиль…». Джоана Гейнс.

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.03 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7