Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Енергозбереження та енергоефективність: стосується кожного

Про проект

Соціально-інформаційний проект
Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного
"Енергозбереження та енергоефективність: стосується кожного"Енергозбереження та енергоефективність є одними із визначальних чинників енергетичної безпеки України, її енергетичного потенціалу, стратегічним підходом для забезпечення конкурентоспроможності країни в довгостроковій перспективі.
Ефективне використання енергоресурсів і енергоефективних технологій є найбільш важливим і економічно доцільним способом підвищення як рівня життя суспільства в цілому, так і кожної людини окремо.
Дотримання принципів енергоефективності дає змогу кожній людині зменшити платежі за комунальні послуги, зберегти природні ресурси й довкілля для нащадків, здатне зменшити викиди шкідливого вуглекислого газу.
Метою проекту є інформаційне забезпечення формування у населення енергоефективного мислення та енергозберігаючого світогляду щодо впровадження заходів із підвищення енергоефективності та енергозбереження.
Завдання:
1. Організація та проведення в бібліотеці циклу заходів у різних форматах, під час яких відбуватиметься висвітлення актуальних питань з енергозбереження та енергоефективності, обмін досвідом, виступи науковців, фахівців, експертів та спеціалістів з енергетичного менеджменту.
2. Налагодження співпраці з громадськими організаціями, державними та комерційними установами й залучення їх представників до загальнонаціонального діалогу з питань сприяння енергоефективності.
3. Інформаційне забезпечення учасників проекту та користувачів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного через підготовку інформаційно-бібліографічних списків та віртуальних книжкових виставок з даної тематики.


Прочитано: 2458 раз
Дополнительно на данную тему:
Проект у ЗМІ
Заходи проекту:
Актуальні питання з визначення мінімальних вимог до показників енергетичної ефективності будівель

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7