Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Енергонезалежність країни залежить від тебе

Енергонезалежність країни в цілому безпосередньо залежить від світогляду кожного окремого громадянина щодо важливості впровадження енергозберігаючих технологій у власних домогосподарствах і в країні в цілому.З метою інформаційного висвітлення даної теми в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного започатковано соціально-інформаційний проект «Енергозбереження та енергоефективність: стосується кожного». В межах проекту 1 лютого 2017 р. для слухачів курсів підвищення кваліфікації Інституту післядипломної педагогічної освіти Київського університету ім. Бориса Грінченка (вихователів шкіл-інтернатів м. Києва) було організовано лекцію «Енергонезалежність країни залежить від тебе».
Провела лекцію Олеся Дзьоба, місцевий координатор житлово-комунальних програм і програм з енергоефективності Громадянської мережі ОПОРА. Вона дала присутнім прості й водночас ефективні та обґрунтовані фактами поради, зокрема про заміну лампочок розжарювання на енергозберігаючі, використання в побуті енергоефективних приладів, економію водних та енергетичних ресурсів, енергоефективність та утеплення власних будинків, реконструкцію вікон і дверей. Також п. Олеся розповіла про можливості, що надає громадянам муніципальна програма підвищення енергозбереження і навела приклади успішного її впровадження в практику ОСББ у містах України.
Після лекції для учасників заходу фахівці бібліотеки представили портал бібліотеки, де через електронний каталог можна зробити замовлення з даної тематики і, у разі необхідності, отримати консультацію фахівців через послугу "Віртуальна довідка". Із фонду бібліотеки було представлено книжкову виставку літератури з питань енергоефективності та проведено огляд рідкісних видань XVI-XIX століть, організовано перегляд персональної виставки живопису «Друге дихання Галини Куксенок» та екскурсію бібліотекою.
Підняті під час лекції питання були актуальними, а сама зустріч дала можливість присутнім отримати відповіді на поставлені запитання та дізнатися про галузевий ресурс бібліотеки з питань енергозбереження та енергоефективності.
Прочитано: 953 раз
Дополнительно на данную тему:
Презентація книжки Дмитра Антонюка «Римо-католицькі кляштори в Україні»
Презентація монографії «Архітектура, будівництво, дизайн в освітньому просторі»
«Невідомі периферії Києва. Північне Правобережжя»
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7