Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Крізь віки. Київ в образотворчому мистецтві

26 квітня 2017 р. о 18:00 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація нового альбому «Крізь віки. Київ в образотворчому мистецтві», що вийшов друком у Державному спеціалізованому видавництві "Мистецтво".Неповторна краса Києва багато століть надихає митців на створення унікальних творів образотворчого мистецтва. Ведуча презентації Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності бібліотеки запросила учасників і гостей ознайомитись із виставкою документів про Київ в образотворчому мистецтві із фонду бібліотеки. Вона звернула увагу на альбом із такою ж назвою "Крізь віки: Київ в образотворчому мистецтві, XII-XX ст.", що виданий в 1982 році видавництвом "Мистецтво" до 1500-річчя Києва. Автор-упорядник альбому Заслужений діяч мистецтв України, кандидат мистецтвознавства, професор Юрій Васильович Белічко. Юрій Васильович був користувачем бібліотеки і пишався своєю роботою над альбомом. Його донька - кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури Наталія Белічко продовжила батьківську справу і є укладачем нового альбому.
Презентувала видання команда Державного спеціалізованого видавництва "Мистецтво" на чолі з його директором Ігорем Степуріним. Він розповів про роботу над виданням, що базується, в тому числі й на фондах Бібліотеки Заболотного і звернув увагу, що альбом хоча і має аналогічну назву з виданням 1982 року, було побудовано за новою концепцією з іншим ілюстративним рядом і є дійсно новим.
Головний редактор Ніна Прибєга зазначила про вже 85-літню діяльність видавництва "Мистецтво", серед видань якого альбом «Крізь віки. Київ в образотворчому мистецтві» є знаковим виданням, що карбує історію образотворчого мистецтва.
Детально зупинився на візуальних джерелах з історії Києва в архівах та музеях України PR-менеджер видавництва Василь Михальчук. Його розповідь супроводжувалась відеопрезентацією видатних творів мистецтва - архітектурі, скульптурі, живопису та графіці, що ввійшли до нового альбому.
Над відбором ілюстративного ряду разом із мистецтвознавцем Наталією Белічко працював художній редактор видавництва Андрій Прибєга. Він розповів, що намагався в цій роботі показати як змінювались у художників представлених творів сприйняття міста.
Присутній на заході графік, доктор філософських наук, профессор Віталій Заблоцький особливу увагу приділив гравюрам видатного українського художника-графіка Григорія Малакова. Він відзначив феноменальність, історичне і культурне значення гравюр і самого альбому для українського мистецтва.
Новий альбом «Крізь віки. Київ в образотворчому мистецтві», як мистецький літопис Києва, надає можливість всім бажаючим ознайомитися з історією Києва через найкращі зразки творів українського мистецтва.
Прочитано: 749 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.16 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //