Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Етюди. Пленери. Акварельки

15 серпня 2017 р. в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація персональної виставки творчих робіт Олени Олійник «Етюди. Пленери. Акварельки».Олена Павлівна Олійник - кандидат архітектури, доцент, завідувач кафедри дизайну інтер"єру Навчально-наукового інституту аеропортів Національного авіаційного університету (ННІАП НАУ), віце-президент Національної спілки архітекторів України, віце-президент Київської організації Національної спілки архітекторів України, член-кореспондент Української Академії архітектури, дійсний член Українського Національного комітету ICOMOS (UNESCO), член Освітньої Комісії Міжнародної спілки архітекторів, член Робочої Програми Міжнародної спілки архітекторів «Культурна Ідентичність - Архітектурна Спадщина», регіональний координатор проекту ЄС «Регіональне співробітництво щодо культурної спадщини».
На виставці представлено 45 творчих робіт Олени Олійник, серед яких пейзажі, архітектурні замальовки різних країн, квіти, виконані переважно аквареллю.
Це перша персональна виставки картин Олени Павлівни, тому підтримати її прийшли колеги та друзі, які багато років знають її як архітекторку, науковця, керівника й викладача. Завдяки цій події вони відкрили для себе творчу й художню натуру Олени Олійник і поділилися враженнями.
Галина Войцехівська, директор Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, привітала Олену Павлівну з відкриттям виставки й розповіла, що пані Олена багато років є користувачем бібліотеки, а нещодавно вона стала прихильницею її творчості, з якою вперше познайомилась у соціальній мережі. Галина Анатоліївна висловила щиру вдячність Олені Олійник за прекрасну нагоду долучитися до відкриття її персональної виставки картин.
Вадим Жежерін, Народний архітектор України, віце-президент Національної Спілки архітекторів України, вражений вмінням пані Олени в надзвичайно напруженому робочому графіку знаходити час для творчості, яка як "відлига" дає наснагу для відродження і пробудження життєвих сил.
Петро Маркман, архітектор, доцент, віце-президент Національної Спілки архітекторів України, відзначив знаковість цієї виставки саме в бібліотеці - храмі мудрості, тому що роботи Олени Олійник засвідчують мудрість і, водночас, молодість душі авторки.
Ганна Носенко, архітектор-художник, доцент Київського Національного університету будівництва і архітектури, навчалася на одному курсі з пані Оленою. Вона звернула увагу, що в своїх картинах Олена Павлівна через мудрість своєї душі передає повною мірою саме любов до життя.
Поділився враженнями і Генрі Ягодкін, Заслужений художник України, професор Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури, член Національної спілки художників України. Він говорив про надзвичайну акварельність робіт, в яких майстерно відображено щирість художнього образу і точність архітектурного.
Олена Олійник подякувала за підтримку та участь у відкритті її першої персональної виставки. Вона розповіла, що всі роботи було виконано нею виключно з натури під час пленерів у місті, на березі річки або моря. Також вона поділилася, що під час подорожей і відряджень знаходить час для етюдів. У своїх роботах намагається передати живі враження - гру світла й тіні, тумани, весняну радість, замрійливість невеличкої річки, енергетику вулиць і будинків.
Прочитано: 325 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»
Презентація виставок про творчість Логвина Григорія Никоновича

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.23 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //