Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Чернобыльская зона глазами сталкера

17 серпня 2017 р. в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація книжки «Чернобыльская зона глазами сталкера», що вийшла у видавництві "Скай Хорс".Нова книжка написана трьома авторами: краєзнавцем, дігером, дослідником київських річок, автором книг Кирилом Степанцем; журналістом, фотокореспондентом, автором книг Денисом Вишневським і кандидатом біологічних наук, старшим співробітником Інституту проблем безпеки АЕС НАН України міста Чорнобиль, автором наукових і публіцистичних статей про природу зони відчуження Сергієм Паскевичем.
Це путівник, але не зовсім звичайний. В ньому викладено матеріал досвідченого сталкера, з детальними коментарями авторитетних вчених-екологів, які багато років працювали в Чорнобилі. Видання містить cотні унікальних фотографій, що створюють ефект присутності в одному з найзагадковіших і небезпечних місць світу, а також дві оригінальні карти-схеми Чорнобильської зони з популярними сталкерськими маршрутами і міста Прип"яті.
Як відзначив засновник і головний редактор видавництва "Скай Хорс" Володимир Невзоров, знайомлячись з книжкою, читач подивиться на Зону очима різних людей, які знають її як ніхто інший, і дізнається їх дивовижні історії. Він зможе з головою зануритися в пригоду, не виходячи з власного будинку, а також отримати повну консультацію фахівців з підготовки до реальної подорожі. Ще Володимир Нєвзоров звернув увагу на додаток до путівника, де вміщено ексклюзивне інтерв"ю з творцем культової комп"ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. Сергієм Григоровичем і коментар автора книжки до ігрового світу.
У презентації взяли участь усі автори книжки.
Кирило Степанець розповів, що за основу нового видання він взяв матеріал своєї книжки "Записки Чернобыльского Нелегала", виданої в 2014 році. Вперше він відвідав Чорнобильську зону в 2011 році й з тих пір став постійним її дослідником. Зокрема, він детально описав побут і традиції нелегальних туристів, які подорожують по Зоні відчуження. Весь матеріал виклав, спираючись на власний досвід подібних походів. Виступ Кирила про захоплюючі та водночас небезпечні подорожі-пригоди були сповненні романтизмом і потягом до незвіданого.
Денис Вишневський назвав Чорнобильську зону "терра інкогніто". Він виклав у книзі інформацію про наукові дослідження Зони вченими за останні 5 років, зокрема, це аналітична інформація для осмислення читачем. Особливу увагу звернув на унікальні види природної флори і фауни, що претендує на статус національного заповідника світового значення.
Сергій Паскевич, на противагу Кирилу Степанцю і сталкерам загалом, походи яких зазвичай наповнені великою мірою романтизму, з 2008 року вивчає сталкерський рух в Зоні відчуження й займається проектами з безпеки об"єктів. На його думку, нова книга претендує на роль енциклопедії. Сергій наголосив, що у виданні дуже детально опрацьовано більшість об"єктів Зони, але з кожним роком вони зазнають невідворотніх змін.
Сьогодні великий інтерес викликає це небезпечне і загадкове місце як серед українців, так і серед іноземних туристів. На тему Чорнобиля знято багато фільмів і написано багато книг. Тільки за останній рік офіційно Чорнобильську зону відвідало 30 тис. чоловік. Презентація книжки «Чернобыльская зона глазами сталкера» стала тому підтвердженням, присутні ставили багато запитань і довго не відпускали авторів.
Прочитано: 294 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»
Презентація виставок про творчість Логвина Григорія Никоновича

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.27 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //