Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Всесвітня історія архітектури в тезах і зображеннях

5 грудня 2017 р. о 18:30 у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація наукового видання «Всесвітня історія архітектури в тезах і зображеннях» (пам"ятникознавчий довідник), частина 1. «Архітектура первісної доби та традиційна архітектура. Архітектура давнього світу. Архітектура античності та раннього християнства».Олена Горбик - кандидат архітектури, доцент кафедри основ архітектури Київського національного університету будівництва і архітектури, лектор з 18 річним стажем викладання Історії світової архітектури та Історії світового мистецтва, автор монографій «Римо-католицькі костьоли Києва і Київщини» (2004 р., 118 с., іл.), «Історія світової середньовічної архітектури. Частина 1. Християнське храмобудування пізньоримської імперії (І-V ст.). Архітектура Візантії (V-ХV ст.). Архітектура Кавказу (Грузії та Вірменії, ІV-ХІV ст.)» (2015 р., 224 с., іл.), понад 30 навчально-методичних та понад 50 наукових публікацій.
Презентувала нове видання авторка Олена Горбик. Вона розповіла, що книга була задумана як осучаснений каталог актуальних пам"яток світової архітектури від первісної доби до середньовіччя, перевірена атрибутація яких дозволить читачу швидко віднайти, пригадати, уточнити інформацію стосовно цікавого йому періоду, стилю, архітектурного феномену, конкретного об"єкту для подальшого поглибленого опрацювання наведених у книзі даних.
У презентації взяли участь колеги авторки з КНУБА.
Доктор архітектури, професор, завідувач кафедри основ архітектури КНУБА, Заслужений архітектор України, дійсний член та член президії Української академії архітектури Олег Слєпцов звернув увагу на те, що довідник безперечно є унікальним історико-архітектурним каталогом, виданим українською мовою.
Доктор архітектури, професор кафедри основ архітектури КНУБА, викладач історії світової архітектури та історії світового мистецтва Галина Шевцова переконана, що систематизована і вивірена інформація нового видання стане в нагоді як фахівцям, зокрема студентам, аспірантам, докторантам спеціальностей з архітектури та мистецтвознавства, історії, культурології, так і широкому загалу.
Рецензент книги, доктор архітектури, професор, завідувач кафедри міського будівництва КНУБА Микола Дьомін зазначив, що подібний науковий довідник вперше створено в українському архітектурознавстві. На його думку, нова книга є не лише довідковою енциклопедичною базою креслеників та зображень, але і авторським стислим систематизованим викладом світової історії архітектури. Книга містить оригінальний перелік стильових рис архітектури кожного з висвітлюваних періодів та культур, їх архітектурознавчі характеристики, тезисні пояснення основних явищ, тлумачення окремих термінів.
Схвальні відгуки про нове видання отримала Олена Горбик і від присутніх на заході. Зокрема, висловили свою думку Петро Котляров, к. і. н., доц., зав. кафедри історії мистецтв КНУ ім. Тараса Шевченка, Григорій Болотов, канд. архіт., с. н. с., доц. кафедри містобудування ННІАП, Борис Єрофалов, головний редактор «Видавничого дому А+С», академік Української академії архітектури, професор Міжнародної академії архітектури.
На завершення заходу Олена Горбик поділилася планами і розповіла, що презентоване видання - це перша з трьох частин серії і що в неї є інші цікаві проекти, презентувати які планує в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного.

Фотогалерея:
Всесвітня історія архітектури в тезах і зображеннях


Прочитано: 522 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.23 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //