Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Вікі любить пам`ятки

9 грудня 2017 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася Церемонія нагородження переможців української частини міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить пам"ятки».
Учасники заходу - призери за всіма номінаціями, учасники фотоконкурсу, журі.Вела захід Наталія Тимків, повірена Фонду Вікімедіа, член правління громадської організації «Вікімедіа Україна». Вона зазначила, що «конкурс «Вікі любить пам"ятки» (Wiki Loves Monuments) - фотоконкурс пам"яток культурної спадщини, що проводився в понад 50 країнах світу регіональними відділеннями Фонду Вікімедіа та волонтерами спільноти Вікімедіа, в тому числі в Україні - громадською організацією Вікімедіа Україна.
Мета конкурсу - зібрати фотографії всіх пам"яток культурної спадщини світу і розмістити їх у Вікісховищі, що дасть змогу проілюструвати статті Вікіпедії - вільної енциклопедії, яку щодня переглядають мільйони людей в усьому світі.
Конкурс тривав з 1 по 30 вересня включно. Упродовж цього часу фотографи і фотолюбителі різних країн завантажували свої фотографії у Вікісховище. До першого листопада в кожній країні відбиралися найкращі фотографії, що будуть представлені на суд міжнародного журі».
Наталія Тимків розповіла, що місце проведення конкурсу вибране невипадково - значна частина пам"яток України, що є основними об"єктами фотоконкурсу, є пам"ятками архітектури, інформація про які зберігається в єдиній в Україні архітектурно-будівельній бібліотеці.
Галина Войцехівська, директорка Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, привітала учасників і організаторів фотоконкурсу і відзначила конкурс, як величезну роботу з фотофіксації й популяризації українських архітектурних і культурних цінностей, проведену небайдужими й талановитими українцями.
Директорка також звернула увагу, що цього року бібліотека також успішно завершила свій дев"ятирічний проект «Історія малих міст України». Результатом проекту стало видання структурованих за областями 25 бібліографічних покажчиків серії «Малі міста України». Ілюстраціями для цих покажчиків стали світлини із Вікісховища, де зберігаються й світлини фотоконкурсу «Вікі любить пам"ятки», і які впродовж року допомагали завантажувати в макети покажчиків працівники громадської організації Вікімедіа Україна. Галина Войцехівська звернула увагу присутніх на книжкову виставку «Ми любимо Київ» з фонду бібліотеки, підготовлену працівниками бібліотеки до цього заходу.
Продовжила захід Наталія Тимків. Вона розповіла, що в українській частині конкурсу було завантажено понад 37 тисяч фотографій - найбільше з усіх країн-учасниць. Подано фото більше 16 тисяч об"єктів культурної спадщини, понад 2500 пам"яток було сфотографовано вперше. Участь у конкурсі взяли 410 авторів, шестеро з них є одними з 15-ти найактивніших завантажувачів фото у світі.
Далі відбулася сама церемонія нагородження авторів найкращих фотографій та авторів, які сфотографували найбільшу кількість об"єктів загалом та за областями.
По завершенні нагородження учасники конкурсу обмінювались враженнями й спілкувалися в неформальній обстановці, висловлювали свої думки і побажання щодо майбутнього розвитку конкурсу.
Виставка найкращих світлин «Вікі любить пам"ятки» у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного триватиме до 17 грудня 2017 р.

Фотогалерея:
Вікі любить пам"ятки


Прочитано: 223 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»
Презентація виставок про творчість Логвина Григорія Никоновича

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.22 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //