Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Презентація художньої виставки «Натхнення, народжене у тиші».

Радіопередача «Сподіватися» на 1-му каналі українського радіо (ефір від 17 грудня 2017 року):До 20-річчя Київської спілки нечуючих художників «Натхнення» митці урочисто презентували художню виставку «Натхнення, народжене у тиші».
Свої роботи представили 11 митців із вадами слуху. Це 70 картин, виконаних у техніці живопису, акварелі, графіки, ліногравюри, аплікації та декоративного розпису.
Представила учасників вернісажу Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності ДНАББ ім. В. Г. Заболотного. Зокрема, це живописець, художник-декоратор і дизайнер Галина Інгула, живописець, художник-графік, скульптор, декоратор-монументаліст, художник-оформлювач та дизайнер рекламної продукції Валерій Кидисюк, художник-графік, живописець, пейзажист і портретист Євгенія Коляденко, художник-графік, живописець Ольга Матвєєва, живописець і архітектор Олексій Нашивочніков, живописець, викладач Михайло Поплавко, живописець Віктор Тимошенко, живописець і викладач Євген Фіненко, художниця-декоратор Леся Шевченко, художник-графік, живописець Олексій Шеляг, живописець і пейзажист Людмила Шинкаренко.
Галина Войцехівська, директор ДНАББ ім. Заболотного привітала спілку і художників, нагадала, що одна із перших персональних виставок Галини Інгули була організована в бібліотеці, що на той час розташовувалася у Гостиному дворі на Подолі.
Олексій Нашивочніков, архітектор і художник, голова спілки «Натхнення», розповів, що спілку створили у 1997 році за ініціативи глухих митців та чуючих кураторів-консультантів - члена Національної спілки художників Олександра Туранського та художника-аматора Анатолія Лаврика. Організаційно підтримала створення «Натхнення» Київська організація Українського товариства глухих. Спільнота об"єднала художників Києва та Київської області. За час існування «Натхнення» відбулося чимало колективних та персональних виставок спілчан. Художники брали участь у різних мистецьких подіях. Зокрема, у міжнародних та всеукраїнських виставках нечуючих художників у Римі, Мілані, Палермо, Трані, на Мальті, у Парижі, Мюнхені, Празі, Санкт-Петербурзі, Києві, Львові, Одесі та Полтаві. Відвідували міжнародні пленери в Мінську та Смоленську.
Ірина Чепчина, голова Українського товариства глухих привітала митців і була надзвичайно вражена роботами художників. Вона відзначила важливість роботи спілки для нечуючих художників і їх прекрасні результати, серед яких презентований вернісаж.Тетяна Кривко, заступник голови Українського товариства глухих, відзначила експозицію, на якій вдало представлено неповторну і яскраву авторську манеру кожного із художників.
Наталія Щербак, автор та ведуча програми «Сподіватися» на першій програмі українського радіо, подякувала організаторам і митцям за свято, вона відзначила особливість заходу, який дав прекрасну можливість показати величезний творчий потенціал нечуючих художників і додати їм наснаги і впевненості у їх творчих починаннях.
Костя Нечипоренко, координатор виставки відзначив плідну злагоджену роботу організаторів і художників. Він подякував журналістам, які взяли участь у презентації для висвітлення події у ЗМІ.
До виступаючих приєдналися бібліотекарі із Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого, колеги із Київської спілки нечуючих художників, друзі та рідні, які прийшли підтримати і привітати талановитих митців, які попри труднощі реалізують свій талант, розкривають свій творчий потенціал і є прикладом для натхнення.

Фотогалерея:

Презентація художньої виставки «Натхнення, народжене у тиші».


Прочитано: 613 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7