Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Презентація художньої виставки «Артпогляд на архітектурну спадщину Закарпаття»25 січня 2018 р. Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного разом із Громадською організацією «Жінки майбутнього» презентували мистецьку виставку «Артпогляд на архітектурну спадщину Закарпаття» .
На експозиції представлено 48 картин 17 українських художників, зокрема: Бобалик Лариси, Бринюк Світлани, Грабара Віктора, Гренко Галини, Грицай Тетяни, Дигас Галини, Клочко Ольги, Кравчено Ірини, Лозового Євгена, Матейчука Федора, Мецгер Оксани, Пелешка Олександра, Понагайба Євгена, Рибар Наталії та Рибар Тетяни, Секереш Антона, Чумакової Лариси.Завідувач відділу соціокультурної діяльності Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного Світлана Кирій розповіла, що на вернісажі представлені картини митців-учасників пленерів, що проходили в мальовничій Закарпатській області, багатій на історико-культурні пам"ятки.
Світлана Кирій представила організаторку пленерів Людмилу Черватюк, президента Громадської організації «Жінки майбутнього», і відзначила, що пані Людмила сама родом із м. Мукачева, вже багато років киянка, але намагається популяризувати свою батьківщину і долучає до цієї справи художників.
Людмила Черватюк розповіла, що у пленерах брали участь митці із різних міст України. Художники намагалися не тільки передати красу Закарпаття, але й зробити свій внесок у збереження культурної спадщини, що нам залишили попередні покоління.
Відвідувачі виставки мають можливість очима художників поглянути на овіяні легендами та просякнуті історією Мукачівський замок, Замок Шенборнів, Чинадіївський, Середнянський, Ужгородський та Невицький замки, а також фортеці та ратуші Закарпаття.
Вона поділилася новою інформацію від директора Мукачівського історичного музею про те, що архітектурна пам"ятка міста збирає все більше і більше відвідувачів і за минулий, 2017 рік, замок «Паланок» відвідало майже 283 тисячі туристів.
Художниця із м. Вінниці Ірина Кравченко поділилася своїми враженнями від пленерів у Закарпатті, що вирізняються особливим відчуттям таємничості та особливою атмосферою, де включається уява і легко пишеться.
Ольго Клочко, художниця з м. Полтави, із вдячністю до організаторів та колег ділилася позитивними враженнями від пленерів і колективних виставок, що додають їй наснаги і мистецької майстерності, заряджають творчими ідеями.
Художник Федір Матейчук із м. Івано-Франківська розповів, що подорожі, спілкування й мистецькі проекти дарують молодість і подовжують життя не тільки художникам, а й столітнім будівлям.
Художниці із Києва Галина Дигас і Тетяна Грицай в захопленні від Закарпаття, вони кожного разу відкривають для себе нові місця та історії. Серед них особливою Тетяна Грицай вважає історію замку «Сент-Міклош» у містечку Чинадієво, де зберігаються замкові таємниці та легенди романтичних зустрічей Ілони Зріні та її життя.
Своїми враженнями від вернісажу поділилися Сергій Бахін, засновник Всеукраїнської громадської ініціативи «Патріотичні екскурсії», та шанувальник мистецтва Федір Півень. Вони вважають, що під час таких проектів відбувається культурне та духовне збагачення як киян, так і закарпатців, відбувається консолідація свідомих і небайдужих громадян у справі збереження архітектурної спадщини.

Прочитано: 452 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7