Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Презентація книжки Ганни Бондар

15 лютого 2018 р. в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного у співпраці з Представництвом Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні Ганна Бондар презентувала книгу «Архітектурні конкурси та конкурси розвитку територій: демократія в дії».Подія зібрала в бібліотеці велику кількість людей, зацікавлених у гармонійному розвитку міст України.
Модерувала захід Ганна Гребеннікова, координаторка програми «Сприяння демократії» Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, яка відзначила, що книга побачила свід завдяки підтримці Фонду і має важливе значення для проведення демократичних архітектурних конкурсів в Україні.
Ганна Бондар - киянка, закінчила Національну академію образотворчого мистецтва та архітектури за фахом «Мистецтвознавство - організація та управління художньою культурою», Київський Національний університет будівництва та архітектури та Національний університет «Львівська політехніка» за фахом «Архітектор». Координаторка міжнародних та всеукраїнських конкурсів, зокрема Міжнародного відкритого конкурсу на оновлення громадського простору центрального ядра міста Києва з меморіалізацією подій Революції Гідності «Територія гідності/Terra dignitas» (2014-2015). Координаторка стратегічної ініціативи «Дніпровська перлина» в рамках Стратегії розвитку міста Києва до 2025 р. (2012-2013), міського проекту реновації історичного середовища на Подолі та Дніпровських схилах «Київ Самобутній» (2013-2015). Кураторка фестивалю міських проектів «PROмісто» (Київ, 2015), проектного семінару «Право на місто» (Київ, 2015). В 2015-2016 рр. виконувала обов"язки головного архітектора м. Києва.
Ганна Бондар зазначила, що книга висвітлює практичні засади особливостей сучасної організації та проведення архітектурних конкурсів і конкурсів розвитку територій у сучасній Україні. Вона наголосила, що прагне започаткувати публічну дискусію щодо демократичних методів відбору проектних пропозицій у сфері архітектури та міського планування, популяризувати конкурсну практику як обов"язковий елемент ефективної системи публічних закупівель і виробити поради щодо поліпшення якості підготовки архітектурних проектів і містобудівної документації.
Авторка відзначила, що у книзі досліджено більше 30 архітектурних конкурсів, проведених в Україні у 2007-2017 рр. за ініціативи органів державної влади, місцевого самоврядування, приватних осіб і громадських організацій. В ній вона намагалась проаналізувати українське законодавство, європейські принципи та методи організації конкурсів, а також надала рекомендації щодо реформування галузі відповідно до європейських директив.
Ганна Бондар впевнена, що запропонований нею алгоритм і дослідження будуть корисні для місцевих політиків, співробітників районних, міських та обласних адміністрацій, девелоперських компаній, а також організаторів архітектурних конкурсів та архітекторів, які мають намір взяти участь у конкурсах, профільних ВНЗ та громадських організацій, а також всіх зацікавлених у гармонійному розвитку міст України.
У презентації взяли участь спікери, які впроваджували конкурсну практику шляхом спроб, помилок і перемог. Це Сергій Целовальник - український радянський архітектор, головний архітектор Києва (2010-2015), віце-президент Національної спілки архітекторів, заслужений архітектор України; Наталія Кондель-Пермінова - кандидат архітектури, старший науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва Академії мистецтв України та .Олександр Свистунов - чинний головний архітектор Києва, директор департаменту містобудування та архітектури КМДА.
Книга викликала інтерес і про це свідчила велика кількість запитань. Ганна Бондар відповіла всім зацікавленим і звернулася з проханням долучатися до її ініціативи, приєднуватися до спільної роботи. Вона переконана, що тільки спільними зусиллями можна створити синопсис конкурсної практики незалежної України щодо розвитку міського простору українських міст.

Фотогалерея:
Презентація книжки Ганни Бондар

Відео:
Презентація книжки Ганни Бондар


Прочитано: 237 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»
Презентація виставок про творчість Логвина Григорія Никоновича

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.22 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //