Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності

У Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного завдяки консолідації зусиль СANactions, CANactions School for Urban Studiesі, Асоціації велосипедистів Києва та Київської міської державної адміністрації - з 2 по 7 липня працювала літня школа «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності». Об"єктом дослідження було обрано вул. Данила Щербаківського в м. Києві.Метою літньої школи була підготовка представників нового покоління українських спеціалістів з транспортного планування та містобудування, які у своїй роботі будуть застосовувати сучасні принципи дизайну вулиць, покликані зробити міські вулиці місцями вільного пересування, зустрічей людей та аренами міського життя.
У роботі літньої школи взяли участь 24 учасники з усієї України, серед яких професіонали зі сфер цивільної інженерії, містобудування, архітектури та міського дизайну, а також представники інститутів міст, неурядових організацій, співробітники муніципалітетів, які працюють з питаннями мобільності та міського розвитку. Під час роботи літньої школи учасники працювали у складі трьох команд по 8 осіб, які активно навчалися, прослуховували лекції, робили польовий візит до проектної ділянки та обмінювалися досвідом. Робочими мовами були українська, російська та англійська. Матеріали та виступи англомовних тьюторів були перекладені українською мовою. Куратори школи - експерт з дизайну міських вулиць Хан ван де Ветерінг (Нідерланди, Швейцарія) та експерт з інтегрованого міського розвитку Урс Томанн (Швейцарія).
Протягом роботи літньої школи її учасники мали змогу користуватися фондами бібліотеки та ознайомитися з матеріалами, що були представлені на книжкових виставках «Велоурбанізм», «Місто і людина», «Міські вулиці і дороги», «Освітлення міського середовища», «Транспорт міста і шляхи сполучення», підготовлених працівниками Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.
7 липня 2018 р. відбулася фінальна презентація результатів літньої школи. Презентуючи результати роботи літньої школи її учасники зазначили про те, що проводилося польове дослідження вулиці Щербаківського та виокремлено її головні проблеми, зокрема, «відсутність велоінфраструктури, погане сполучення між новою і старою забудовою, паркани». Три групи учасників запропонували різні рішення - перерозподіл трафіку, розвиток альтернативних видів транспорту, зменшення швидкості руху, сполучення двох частин парку «Нивки».
Після презентації результатів школи відбулася публічна лекція експертів з Цюриха Хана ван де Ветерінга та Урса Томанна «Нерозривність міста та транспорту - проекти планування жвавих міських вулиць, відзначені преміями».
Літня школа відбулася за підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO) у рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні» та за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках проекту «Зміцнення громадянської довіри» (UCBII). Підтримку надали також КМДА та Посольство Нідерландів в Україні.
Результатом роботи літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» стало залучення учасників школи у процес напрацювання майбутніх рішень для головних міських вулиць Києва через розробку кількох альтернативних сценаріїв розвитку обраної вулиці Щербаківського та відповідних рекомендацій для міста.
Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного, яка постійно підтримує громадські ініціативи, в черговий раз стала інтелектуальним майданчиком, де було створено умови всім зацікавленим для навчання, спілкування і взаємодії.Фотогалерея:
Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності


Прочитано: 305 раз
Дополнительно на данную тему:
Науково-практична конференція «Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного в контексті розвитку будівельного комплексу України»
Науково-практична конференція «Будівництво бібліотек в сучасних умовах: проблеми і перспективи»
Круглий стіл на тему «Сучасна будівля бібліотеки України через призму архітектурно-проектувальних вирішень та нових функціональних бібліотечних особливостей»
Cемінар для працівників мережі галузевих бібліотек та органів науково-технічної інформації підприємств архітектурно-будівельної й житлово-комунальної галузі України
«Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора»
Прес-реліз
Учбово-методичний семінар з підведення підсумків роботи науково-технічних бібліотек та органів науково-технічної інформації
Бібліотека і час
Семінар в архітектурно-будівельній бібліотеці
Бібліотека і час

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.22 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //