Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Бібліографічні покажчики

Серія бібліографічних покажчиків «Енергозбереження та енергоефективність»

У 2018 році фахівцями Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного видано 3 випуски бібліографічних покажчиків серії «Енергозбереження та енергоефективність».У кожному випуску систематизовано анотовану бібліографічну інформацію про документальні джерела з фонду ДНАББ ім. В. Г. Заболотного, що містять інформацію про альтернативні джерела енергії, підвищення енергоефективності та впровадження заходів з енергозбереження, застосування альтернативних джерел енергії та питання тепло- та ресурсозбереження. 
Перший випуск «Альтернативні джерела енергії» ретроспективного бібліографічного покажчика містить інформацію про 1037 документальних джерела, хронологічні рамки яких охоплюють 1935-2016 рр.
Анотована бібліографічна інформація класифікована за тематичними розділами: «Загальні питання», «Біопаливо», «Вітрова енергетика», «Гідроенергетика», «Сонячна енергетика».
Другий випуск «Енергоефективність у житловому будівництві та житлово-комунальному господарстві» містить інформацію про 1716 документальних джерела, що були видані з 1960-2017 рр.
Анотована бібліографічна інформація класифікована за тематичними розділами: «Загальні питання», «Енергоефективне будівництво», «Енергоефективність та енергозбереження в житлових будинках», «Енергоефективні конструкції та матеріали, технології їх виробництва», «Інженерні комунікації, житлово-комунальне господарство», «Енергоефективне освітлення».
До третього випуску «Тепло- та ресурсозбереження» увійшла інформація про 1684 документальних джерела, хронологічні рамки яких охоплюють 1955-2017 рр.
Анотована бібліографічна інформація класифікована за тематичними розділами: «Загальні питання», «Теплозахисні конструкції», «Модернізація теплозахисних споруд», «Теплоізоляція», «Теплопостачання», «Теплонасоси», «Когенерація», «Ресурсозбереження», «Вторинні ресурси», «Переробка побутових відходів», «Стічні води».
Весь матеріал у покажчиках звірено de visu, проанотовано та систематизовано за розділами, у розділах інформацію подано за абеткою прізвищ авторів або назв. Бібліографічна інформація про нормативно-правові акти винесена на початок розділу і подана за хронологією за таким порядком: закони та постанови Верховної Ради України, укази та розпорядження Президента України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, нормативно-правові акти інших урядових установ, нормативні документи.
Видання мають зручний допоміжний апарат: іменний і хронологічний покажчики й розраховані на архітекторів, будівельників, науковців, студентів, широке коло читачів, які цікавляться раціональним використанням природних ресурсів, енергозбереженням, альтернативною енергетикою.


Прочитано: 573 раз
Дополнительно на данную тему:
Архітектор В.Г.Заболотний: Біобібліографічний портрет (1898-1962)
Владислав Городецький (1863-1930): Бібліографічний покажчик
Павло Федотович Альошин (1881-1961): Бібліографічний покажчик
Архітектор Олекса Тацій (1903-1967) : Бібліографічний покажчик
Йосип Юлійович Каракіс (1902-1988): Бібліографічний покажчик
Михайло Михайлович Жербін (1911-2004): бібліографічний покажчик
Будівлі бібліотек: проектування, будівництво, реконструкція
Будівлі бібліотек: будівництво, проектування, дизайн
Історія Академії архітектури України (1944-1963 рр.)
Меленський Андрій Іванович (1766-1833)

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7