Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Практика, стажування, тренінги

Практика та стажування в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного


Майбутні інформаційні маркетологи в Бібліотеці Заболотного

16 січня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася ознайомча практика-екскурсія для студентів І курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» факультету інформаційної політики та кібербезпеки Київського національного університету культури і мистецтв.Студентів ознайомили із будівлею, структурою приміщення бібліотеки, фондом рідкісних книг та краєзнавства, особливостями формування та зберігання документально-інформаційних ресурсів, бібліотечним обслуговуванням і специфікою роботи структурних підрозділів бібліотеки.
Віра П"яскіна, методист І категорії науково-методичного відділу, розповіла студентам про історію книгозбірні, що бере свій початок від 26 березня 1944 р., про галузевий книжковий фонд та функціональні можливості сучасного приміщення.
Світлана Кирій, зав. відділу соціокультурної діяльності, ознайомила з організацією та проведенням заходів у рамках соціально-бібліотечних проектів, а також з електронними ресурсами, представленими на порталі бібліотеки, онлайн-послугами та електронним каталогом.
Галина Пономаренко, зав. відділу комплектування, висвітлила особливості комплектування бібліотечного фонду в сучасних умовах.
Раїса Дідик, зав. відділу обробки документів та організації каталогів, говорила про формування електронного каталогу новими й ретровиданнями, а також про ведення традиційних карткових каталогів.
Олена Жидецька, зав. відділу зберігання фондів представила студентам умови зберігання бібліотечного фонду та заходи щодо їх збереження.
Виставку давніх книжкових стародруків та унікальних зібрань ілюстрацій архітектурних шедеврів світу презентувала Наталія Хлівненко, зав. відділу рідкісної книги та краєзнавства.
Даний захід став надзвичайно корисним для майбутніх маркетологів інформаційної сфери, адже в університеті вони вивчають теорію, а екскурсія від працівників ДНАББ ім. В. Г. Заболотного дала змогу дізнатися, як організовано робочий процес в реальності, тим паче, що багато хто із студентів вже замислюється щодо майбутнього працевлаштування та розвитку у професійному плані.

Фотогалерея:
Майбутні інформаційні маркетологи в Бібліотеці Заболотного


Прочитано: 355 раз
Дополнительно на данную тему:
Краєзнавча практика студентів КНУ ім. Тараса Шевченка
Стажування працівників науково-технічних бібліотек
Історико-краєзнавча практика
Стажування працівників галузі
Перетворення ідей на стратегію
Стажування працівників галузі
Атестація працівників бібліотеки
Історико-краєзнавча практика-2015
Бібліотека і час
Студентські проекти благоустрою території бібліотеки

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7