Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Три міста: три світи

23 лютого 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація фотопроекту Олексія-Нестора Науменка «Три міста: три світи».Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності розповіла, що Олексій-Нестор Науменко, режисер кіно і телебачення вже двадцять років мандрує нашою планетою та знімає документальні фільми.
Вона звернула увагу, що у Сибіру Олексієм Науменком було зафільмовано стрічку «Як українці в Сибіру живуть», у Японії - філософську картину «Шлях метелика», на Балканах - короткометражні фільми «Сараєво - місто спотикання» та «44», на Мальдівах - «Малє - найменша столиця світу» та «Відвідувачі раю». А ще фільм «Рік вулканів» знято в Італії, Греції й на Канарських островах, а окремі епізоди для інших своїх фільмів були зняті у Франції, Іспанії, Данії, Фінляндії, Естонії, Швейцарії та на Шрі-Ланці.
Олексій-Нестор Науменко розповів, що в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного він вперше презентує відзняті ним фільми «Токіо - столиця протилежностей», «Сараєво - місто спотикання» та «Малє - найменша столиця світу». Автор зазначив, що подорожуючи під час кіно-експедицій, назбирав цілу колекцію світлин, частину з яких представив на фотовиставці. Це світлини, що відкривають такі далекі й такі різні світи трьох різних країн: Японії, Боснії та Мальдівів.
Режисер розпочав з Японії, він розповів, що в Токіо в районі Нісі-Синдзюку, як і в Японії вцілому, контраст між хайтеком і природним оточенням, яке поважають місцеві жителі. Це характерна риса японців, своєрідне роздвоєння. Вони тяжіють до природи і в той же час дуже технізовані. В місті багато відкритих просторів для людей. Однією характерною рисою є те, що Японія є флагманом традицій, це збереження чайної церемонії та пагод, проведення боїв сумо.
Олексій Науменко перейшов на наступних фото - про місто Сараєво, столицю Боснії та Герцоговини, країни п"яти гір і п"яти вершин. Він відзначив його особливості: через все місто протікає річка Міляцка. Автор зауважив, що, Балкани з надзвичайно гарною природою, виявилися «каменем спотикання». Сараєво, столиця Боснії і Герцеговини, яку ще називають європейським Єрусалимом, слугує меморіалом страшних подій, які роздирали державу на початку 90-х.,тому на фото зображено будинок в центрі Cараєво, що досить стоїть весь у отворах від пострілів.
Завершив автор розповіддю про місто, яке найбільше відповідає слову «рай». Це Малє - столиця Мальдівів. В цьому місті своєрідні умови життя, не має автомобілів, можна побачити всього кілька скутерів, попереду і позаду океан, а домашні улюбленці - це папуги.
Переглянуті фільми і фотографії, ґрунтовна і цікава розповідь автора викликали велику кількість запитань і бажання подорожувати й відкривати для себе нові міста, нові культури.

Фотогалерея:
Три міста: три світи


Прочитано: 190 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7