Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Візуалізація публічного простору галузевої бібліотеки

26 березня 2019 р. в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація проектів «Візуалізація публічного простору галузевої бібліотеки», з нагоди 75-річчя від дня заснування бібліотеки.



Наталія Світла, заступник директора ДНАББ ім. В. Г. Заболотного, відкриваючи захід, звернула увагу на те, що саме в цей день, 75 років тому, 26 березня 1944 р., постановою РНК УРСР від 26.03.1944 р. № 274 було створено Державну наукову архітектурно-будівельну бібліотеку імені В. Г. Заболотного як Наукову бібліотеку при Українській філії Академії архітектури СРСР.
Вона розповіла, що фахівці бібліотеки знають не із слів про важливість проектування та будівництва бібліотечних будівель і багато років переймаються цим питанням в рамках соціально-бібліотечного проекту «Бібліотечні будівлі». До справи активно долучаємо користувачів, архітектурну громадськість, керівництво вищих галузевих навчальних закладів, студентську молодь і бібліотечних працівників.
Світлана Кирій, завідувач відділу соціокультурної діяльності ДНАББ ім. В. Г. Заболотного розповіла, що саме завдяки підтримці архітектурної громадськості було проведено низку різноманітних заходів. Зокрема, ми завдячуємо Олені Олійник, Миколі Дьоміну, Юрію Пісковському, Катерині Галак, Наталії Кондель-Перміновій, Віктору Проскурякову, Олексію Бикову, Тетяні Румілець, Іванні Воронковій, Олександру Крижанівському та багатьом інших користувачам бібліотеки.
Наталія Кондель-Пермінова, історик архітектури, кандидат архітектури, старший науковий співробітник Інституту проблем сучасного мистецтва Академії мистецтв України, привітала колектив бібліотеки з ювілеєм і зазначила, що впродовж цих років намагалася долучатися до участі в творчих архітектурних івентах бібліотеки. Наталія Миколаївна відзначила, що їй приємно спостерігати за тим, як бібліотека організовує внутрішній простір і насичує його змістом, що таким чином розширює спектр сучасної бібліотеки, де читачі мають змогу вільно реалізовуватись.
Катерина Галак, викладачки навчальної дисципліни «Архітектурна композиція» Київського національного університету будівництва і архітектури, переконана що майбутнім фахівцям галузі необхідний такий цікавий і важливий досвід і тому вона залучає до участі своїх студентів до розробки проектів. Зокрема, 1 червня 2015 р. відбувся захист студентських проектів благоустрою території ДНАББ ім. В. Г. Заболотного, а 7 червня 2016 р. студенти захищали свої роботи з благоустрою внутрішнього дворика бібліотеки.
Одним із останніх важливих для бібліотеки заходів, спрямованих на розробку внутрішнього бібліотечного простору бібліотеки, був воркшоп ARCHINTEGRATION 2018, що проходив у рамках V Міжнародного молодіжного архітектурного фестивалю ARCHIVISION 2018. Захід відбувся з 13 по 17 березня 2018 р. у партнерстві з Тетяною Румілець, старшою викладачкою кафедри містобудування Архітектурно-художнього інституту Одеської державної академії будівництва і архітектури, молодими архітекторами України та Білорусі й компанією КНАУФ.
Учасники ARCHINTEGRATION 2018 Любов Тітаренко, Кирило Цуман, Анастасія Макрідіна, Альона Трончук і Вікторія Бойко презентували свої концепції, свої творчі дизайн-проекти публічного простору бібліотеки, один з яких зайняв ІІІ-є місце у фіналі V Міжнародного молодіжного архітектурного фестивалю ARCHIVISION 2018.
Молоді архітектори і дизайнери в своїх візуалізаціях виклали сучасне власне бачення, що розкривав основний меседж воркшопу - «Простір, в якому хочеться бути».
Галина Войцехівська, директорка ДНАББ ім. В. Г. Заболотного зазначила, що бібліотека змінюється і змінюється відношення архітектурної спільноти до бібліотечних будівель, ми раді, що у нашому святі беруть участь студенти і молоді архітектори, які визначать майбутнє та розвиток бібліотеки на наступні роки.
Галина Анатоліївна запевнила, що колектив бібліотеки продовжує працювати над облаштуванням публічного простору і запрошує всіх бути разом з нами! Сьогоднішній захід - це лише перший захід у рамках відзначення 75-річчя Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного! Дозвольте нам офіційно оголосити 2019 рік - роком Бібліотеки.

Фотогалерея:
Візуалізація публічного простору галузевої бібліотеки

Відеозапис:
Візуалізація публічного простору галузевої бібліотеки


Прочитано: 262 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошук



вислів
будь-яке слово





Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7