Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Участь у заходах

Енергомодернізація багатоквартирних будинків

13 травня 2019 р., фахівці Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного разом із експертами сфери ЖКГ, керівниками ОСББ, представниками місцевої влади та ОТГ взяли участь у засіданні круглого столу з обговорення проекту Програми часткового відшкодування вартості заходів з енергоефективності «Енергомодернізація багатоквартирних будинків», організований ДУ «Фонд енергоефективності». 


 


 Модерувала захід в. о. директора Фонду енергоефективності Юлія Головатюк-Унгуряну. Вона зазначила, що Фонд енергоефективності - це єдина в Україні державна установа, яка була створена з метою підтримки здійснення заходів з підвищення рівня енергоефективності будівель та енергозбереження, зокрема в житловому секторі, діяльність якого фінансується за рахунок коштів держбюджету, фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини.
Модераторка зазначила основні питання до обговорення - мета, принципи і основні положення Програми, їх взаємодія з іншими документами/процедурами Фонду; грантова політика Фонду; комплексні Пакети заходів А, Б; етапи реалізації проектів; процедура подання заявки на участь в Програмі та критерії їх оцінювання.
Юлія Головатюк-Унгуряну презентувала проект Програми Фонду. Вона розповіла, що спочатку передбачається ініціалізація проекту, що є досить важливим і складним етапом. Вона розповіла, що з досвіду «теплих кредитів» найважче було переконати розпочати проект, люди хвилювались, що їм доведеться платити банку за недобросовісних сусідів, які накопичують борги, але зараз більшість співвласників мають глибоке розуміння, що це їхній будинок і навіть швидше віддають кредити, і вони повертають собі кошти за рахунок економії, а не додаткових внесків.
Наступний етап - енергетичний аудит будинку, який потрібен, щоб зрозуміти, які показники енегоефективності будинку, тобто скільки енергії і на які потреби він споживає «до» і «після». Кінцеві результати будуть фіксуватися у енергетичному сертифікаті будівлі. Далі подається заявка у банк, після її затвердження Фондом, відбудеться компенсація частини вартості проведеного енергоаудиту. Зараз опрацьовується те, який відсоток буде компенсуватись, попередньо - до 80%. Після цього йде розробка проектної документації, частина вартості якої також буде відшкодовуватись Фондом. Далі - реалізація проекту, верифікація і компенсація 40-50 % його вартості. Тобто, по суті, на відміну від «теплих кредитів», участь у проектах Фонду гарантуватиме фінансову компенсацію на кожному етапі.
Після презентації відбулося відкрите обговорення проекту з усіма учасниками, експертами сфери ЖКГ, керівниками ОСББ і представниками місцевої влади та ОТГ.


Прочитано: 481 раз
Дополнительно на данную тему:
Всеукраинский архитектурный конкурс на публикацию ГОРОД XXI
Шевченкознавчі студії
Електронні бібліотечні сервіси
Збори профспілки працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів
70-річчю визволення Києва присвячено
Міжнародні контакти
Професіоналізм і партнерство 2013
Співпраця бібліотеки і музею
Святкування Всеукраїнського дня бібліотек
Участь у науковій конференції

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7