Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Cемінар «Біоставок у ландшафті»

22 червня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного в співпраці із журналом «Ландшафт и архитектура» відбулася лекційна частина виїздного семінару «Біоставок у ландшафті».На семінарі були присутні ладшафтні архітектори і дизайнери. Говорили про біоставки та секрети їх проектування й облаштування, від вибору місця до підбору рослин водної та прибережної зони. Зокрема, спікерами заходу виступили професіонали своєї справи.
Андрій Осетян, директор компанії Homepark, виступив із лекцією «Що таке біоставки. Всі секрети проектування й облаштування біоставків». Він детально розповів про проектування й облаштування біоставків із власного досвіду і досвіду компанії.
Юлія Новаковська, ландшафтний архітектор, у своєму виступі «Ставок в саду. Плюси і переваги» поділилася власними корисними рецептами влаштування біоставків у саду.
Ольга Лагутіна, ландшафтний дизайнер компанії Homepark, під час лекції «Рослини для прибережної і водної зон» проконсультувала щодо професійного вибору флори для прибережної і водної зони біоставків.
Ольга Камолікова, головна редакторка журналу «Ландшафт и архитектура», підготувала для учасників бліц-матеріал «Надихаючий сад у біоставках Ади Хофман». Вона розповіла про свої враження від поїздки та відвідування в Голландії саду Ади Хофман, де на одній території зібрано десятки водойм і водних форм саме з біологічною системою очищення.
Інформаційним супроводом для учасників семінару була виставка «Облаштування штучних водойм», де представлені матеріали із фонду Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.

Фотогалерея:
Cемінар «Біоставок у ландшафті»


Прочитано: 154 раз
Дополнительно на данную тему:
Науково-практична конференція «Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного в контексті розвитку будівельного комплексу України»
Науково-практична конференція «Будівництво бібліотек в сучасних умовах: проблеми і перспективи»
Круглий стіл на тему «Сучасна будівля бібліотеки України через призму архітектурно-проектувальних вирішень та нових функціональних бібліотечних особливостей»
Cемінар для працівників мережі галузевих бібліотек та органів науково-технічної інформації підприємств архітектурно-будівельної й житлово-комунальної галузі України
«Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора»
Прес-реліз
Учбово-методичний семінар з підведення підсумків роботи науково-технічних бібліотек та органів науково-технічної інформації
Бібліотека і час
Семінар в архітектурно-будівельній бібліотеці
Бібліотека і час

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7