Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Заболотнівські читання

Інформація про заходи


ХІV Заболотнівські читання «Архітектурна та будівельна книга в Україні»

Тема «Родом з Академії»

 

9-10 жовтня 2019 р.Запрошуємо архітекторів, будівельників, мистецтвознавців, керамістів, бібліотекарів, істориків, археологів, музейників взяти участь у роботі ХІV Заболотнівських читань «Архітектурна та будівельна книга в Україні» на тему «Родом з Академії», що відбудуться відповідно до плану наукових і науково-просвітницьких заходів під егідою Мінрегіону України 9-10 жовтня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного.
У програмі передбачено провести дві секції:
І секція - 9 жовтня 2019 р. - тема «Сучасна бібліотека - інформаційний ресурс і відкритий публічний простір» (присвячується 75-річчю Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного);
ІІ секція - 10 жовтня 2019 р. - тема «Майстерня архітектурно-художньої кераміки: з історії творчих експериментів Академії архітектури УРСР» (присвячується 75-річчю керамічної майстерні Академії архітектури УРСР).
На 1-й секції мова йтиме про бібліотечну, наукову, видавничу, проектну та партнерську діяльність бібліотек, а також планується висвітлення значимих інформаційних подій із життя Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного від дня її заснування Академією архітектури УРСР, 26 березня 1944 р., до сьогодення.
На 2-й секції планується висвітлення матеріалу з історії майстерні архітектурно-художньої кераміки, що була заснована в 1944 р. за ініціативи президента Академії архітектури УРСР Володимира Заболотного та мистецтвознавця Пантелеймона Мусієнка. Буде досліджено потужний творчий колектив видатних художників-керамістів майстерні, їхня участь у відбудові зруйнованого війною Києва та створенні архітектурно-художнього образу міста, українська керамічна спадщина у декоративній об"ємній пластиці та скульптурі малих форм тощо.

ПРОГРАМУ завантажити тут:
http://dnabb.org/spaw2/uploads/files/pr1.jpg
http://dnabb.org/spaw2/uploads/files/pr2.jpg

У межах читань відбудуться презентації нових бібліографічних покажчиків Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного.
Оргкомітет залишає за собою право відбору доповідей для включення до програми читань.
Надати заявку на участь у читаннях потрібно до 1 вересня 2019 р. на e-mail: socio_dnabb@ukr.net із зазначенням теми доповіді/повідомлення та відомостей про автора за зразком, який можна скачати тут .
Текст виступу обсягом до 4 сторінок (гарнітура - Times New Roman, кегель - 14, через один інтервал у форматі Word) необхідно подати до 31 жовтня 2019 р. на e-mail: socio_dnabb@ukr.net.
Матеріали читань будуть опубліковані в інформаційно-аналітичному огляді «Діяльність Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного у 2019 році».
Телефони для довідок: (044) 456-01-72 (Світлана Кирій, Людмила Рабчевська).


Прочитано: 442 раз
Дополнительно на данную тему:
Заболотнівські читання-2002
П’яті Заболотнівські читання - Архітектурна і будівельна книга в Україні
Четверті Заболотнівські читання “Архітектурна і будівельна книга в Україні”
Треті Заболотнівські читання
Другі Заболотнівські читання
Перші Заболотнівські читання « Архітектурна і будівельна книга в Україні»
Шості Заболотнівські читання «Архітектурна і будівельна книга в Україні»
Сьомі Заболотнівські читання «Архітектурна і будівельна книга в Україні»
Восьмі Заболотнівські читання «Архітектурна та будівельна книга в Україні»
Дев”яті Заболотнівські читання «Архітектурна та будівельна книга в Україні» Тема засідання: «Роль особистості в архітектурі України: Бекетов Олексій Миколайович (1862–1941)»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7