Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу

25 липня 2019 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація книжки Валентина Кобзаря та Олександра Михайлика «Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу».Валентин Кобзар - автор і співавтор 20 монографій та 320 публікацій, присвячених темі водопостачання та водовідведення.
Дослідник історії водопровідно-каналізаційних мереж розповів, що нова книжка «Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу» є результатом багаторічного дослідження історії розвитку централізованих систем водопостачання та водовідведення в регіонах, великих містах та малих населених пунктах світу.
У книзі вміщено таблицю хронології побудови та вводу в експлуатацію цих систем та наведено дані про понад 1100 населених пунктів світу. Автор також підкреслив, що оскільки така робота проведена в Україні, а можливо й у світі, вперше, вона не претендує на абсолютну достовірність і головне - всеосяжність. Таблицю можна доповнювати нескінченно.
Олександр Михайлик - києвознавець і краєзнавець, автор низки книг про архітектуру Києва та сакральну архітектуру України, а також співавтор книг з питань водопостачання та водовідведення.
Науковець зазначив, що інформація, котра подана в новій книжці, ґрунтована на друкованих джерелах інформації та відкритих для доступу інтернет-ресурсах, а також архівних джерелах і матеріалах періодики. Загалом використано понад 200 джерел.
Автор провів паралелі щодо того, де і у які епохи найактивніше споруджувалися системи водопостачання та водовідведення та продемонстрував фотографії цікавих, як в інженерному, так і в архітектурному плані водонапірних веж України та світу.
Працівники Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, у якій зберігається велика кількість джерел з питань водопостачання та водовідведення, підготували до заходу виставку видань «Водопостачання та водовідведення: з історії до сучасності».
На виставці були представлені нормативно-законодавчі документи, довідкові видання, навчальні посібники й підручники та публікації з періодичних видань, присвячені тематиці заходу.
Окреме місце на виставці займали видання з колекції інженера-будівельника-гідротехніка Василя Андрійовича Трегубова. Колекція, яку виконуючи заповіт батька, передала у 1999 році до фонду бібліотеки його донька, Наталія Василівна Рогожина, налічує 334 видання 1892-1959 рр. з різних питань будівельного мистецтва, архітектурної проблематики, а також питань водопостачання та водовідведення, що були представлені на виставці.
Завершилася презентація жвавим спілкуванням аудиторії з авторами, привітаннями Валентина Кобзаря з нагоди його 70-річчя та традиційною автографсесією.

Фотогалерея:
Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу

Відеозапис:
Хронологія побудови систем централізованого водопостачання та водовідведення в населених пунктах світу


Прочитано: 214 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7