Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Художні мотиви – 55
26 грудня 2019 р. у приміщенні Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного з нагоди 55-річчя кафедри Основ архітектури та архітектурного проектування Київського національного університету будівництва і архітектури відбулася презентація виставки творчих робіт викладачів кафедри «Художні мотиви - 55».

В експозиції представлено мистецькі роботи 15 викладачів - професорів, доцентів та асистентів, серед яких Людмила Бачинська, Ірина Бородкіна, Янош Віг, Андрій Вишинський, Юлія Горова, Світлана Зиміна, Наталія Козлова, Тетяна Ладан, Наталія Меженна, Тетяна Русевич, Марія Сіверс, Олег Слєпцов, Гліб Ушаков, Оксана Чобітько, Галина Шевцова.

На початку зустрічі завідувач кафедри, професор, доктор архітектури, народний архітектор України Олег Слєпцов привітав викладачів і студентів КНУБА з ювілеєм і зазначив, що виставка «Художні мотиви - 55» є завершальною святковою подією. Олег Слєпцов, зокрема, сказав, що дуже важливо аби студенти, які побачать роботи своїх викладачів, зрозуміли їхні почуття, бачення кольорів, висловлення думок через пензель і олівець.

Професор кафедри Світлана Зиміна підкреслила важливість цінувати знання, що надають вчителі, які лише з часом більше розумієш і цінуєш, і ніколи не зупинятися у творчому розвитку.

Галина Шевцова, професор кафедри, яка часто подорожує Японією, вивчає українську і японську архітектуру, доволі вміло володіє технікою каліграфії, презентувала свої роботи у цьому напрямку, розповіла про традиційні японські новорічні поштівки, які також представила на виставці  у власному виконанні.

Андрій Вишинський, доцент кафедри, підкреслив цінність високого рівня викладання своїх вчителів і висловив сподівання, що майбутні архітектори гідно продовжать удосконалювати архітектурну освіту.

Професор кафедри Янош Віг розповів про враження від подорожей, які він втілює у власних роботах.

Людмила Бачинська, доцент кафедри, заступник декана, зазначила, що кафедра Основ архітектури та архітектурного проектування має вагому історію, де працювали викладачами чудові майстри архітектури, які мали особливі творчі риси, намагалися передати студентам багатство знань, а також були чудовими художниками.

Наталія Меженна, викладач кафедри, розповіла, в яких техніках було створено представлені роботи.

Гліб Ушаков, викладач кафедри, звернув увагу на те, які різноманітні особистості співпрацюють в одному колективі і це доводять їхні художні твори, де кожен має свій неповторний почерк.

Викладач кафедри Оксана Чобітько розповіла про створення своїх картин і побажала усім знаходити час для творчості.

Марія Сіверс, викладач кафедри, висловила приємне враження від експонатів виставки, що демонструють і стиль, і мислення, і життя митців. Зокрема зазначила, що традиції, започатковані видатними архітекторами, які викладали свого часу на кафедрі, продовжуються.

Викладач кафедри Юлія Горова розповіла про підготовку до виставки і зазначила, що саме виставка надасть поштовх надалі ще більше займатися творчою діяльністю.

Тетяна Ладан, куратор виставки, розповіла про незабутній цінний досвід, який вона здобула завдяки спілкуванню зі своїми вчителями, кожен з яких вклав певну частку своєї майстерності у формування її особистості.

Відвідувачі виставки звернули увагу на різноманітність художніх творів, які просякнуті оптимізмом і високою майстерністю, і мали можливість особисто поспілкуватися з митцями та дізнатися про їхні творчі задуми.

Фотогалерея:

Художні мотиви - 55

Відеозапис:

Художні мотиви - 55Прочитано: 198 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7