Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Практика, стажування, тренінги

Практика та стажування в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного


Екскурсії для майбутніх бібліотекарів13-14 січня 2020 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулися ознайомчі екскурсії для студентів І курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна і архівна справа» факультету інформаційної політики та кібербезпеки Київського національного університету культури і мистецтв.

Людмила Рабчевська, бібліотекар І категорії відділу соціокультурної діяльності, розповіла студентам про історію заснування книгозбірні, роль у створенні унікальної бібліотеки першого президента Академії архітектури УРСР В. Г. Заболотного (ім"я якого носить бібліотека з 1998 р.), функціональні можливості сучасної бібліотеки та про наукові та культурно-просвітницькі заходи, що відбуваються у межах соціально-бібліотечних проектів.

Світлана Сафронова, провідний бібліотекар відділу обслуговування, ознайомила студентів з роботою відділу, розповіла про пошукові системи (традиційні каталоги та картотеки, електронний каталог), продемонструвала на практиці здійснення електронного пошуку та замовлення необхідних документів.

Галина Пономаренко, завідувач відділу комплектування, розповіла майбутнім фахівцям про основні завдання та функції відділу: поточне та ретроспективне комплектування, вивчення ринку видань з метою забезпечення інформаційних потреб користувачів, здійснення обліку бібліотечного фонду, а також ознайомила з основними джерелами поповнення бібліотечного фонду.

Раїса Дідик, завідувач відділу обробки документів та організації каталогів, розповіла студентам про формування електронного каталогу, ведення традиційних карткових каталогів, обробку нових документів та опрацювання нетипових видань для бібліотек, а саме: графічних матеріалів, ізоматеріалів, фотоматеріалів, негативів тощо.

Тетяна Яковлєва, завідувач відділу зберігання фондів, ознайомила студентів з умовами розміщення документів бібліотечного фонду та розповіла про заходи щодо їхнього зберігання та збереження.

Виставку книжкових пам"яток, унікальних зібрань ілюстрацій, стародавніх планів Києва презентували Наталія Хлівненко та Марина Атаманюк, фахівці відділу рідкісної книги та краєзнавства.

Майбутні бібліотекарі висловили бажання пройти виробничу практику в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного, яка є базою практики з 1970 р.

Фотогалерея:

Екскурсії для майбутніх бібліотекарів


Прочитано: 70 раз
Дополнительно на данную тему:
Краєзнавча практика студентів КНУ ім. Тараса Шевченка
Стажування працівників науково-технічних бібліотек
Історико-краєзнавча практика
Стажування працівників галузі
Перетворення ідей на стратегію
Стажування працівників галузі
Атестація працівників бібліотеки
Історико-краєзнавча практика-2015
Бібліотека і час
Студентські проекти благоустрою території бібліотеки

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7