Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
Публікації про бібліотеку
Про бібліотеку
Ресурси бібліотеки
Державні Закупівлі
Подорожуючи містами
Видатні Особистості
Дарувальники
Заходи бібліотеки
Проекти бібліотеки

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Берестейський, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Перший Всеукраїнський студентський форум Heritage. Reloading



20 лютого 2020 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбувся Перший Всеукраїнський студентський форум Heritage. Reloading.
Метою Першого Всеукраїнського студентського форуму Heritage. Reloading було налагодження прямої комунікації між студентством, бізнесом та наукою в реальному та віртуальному просторі для перезавантаження розуміння цінності та потенціалу надбання українського народу, виявлення можливостей збереження, відновлення та використання культурного надбання, розробка та втілення нової комплексної туристичної стратегії розвитку регіонів України та експорт комплексного туристичного продукту. Як наслідок – утворення робочих місць, розбудова інфраструктури в Києві та регіонах України тощо.
З вітальним словом до учасників Першого Всеукраїнського студентського форуму Heritage. Reloading звернулися організатори та партнери заходу: Ольга Рутковська, дійсна членкиня ICOMOS, засновниця Heritage Time, Віталій Білецький, член головної ради УТОПІК, засновник Історико-культурного центру «Річкова Брама Києва», Галина Войцехівська, Заслужений працівник культури, директорка Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, Оксана Богославець, к.е.н., доцентка кафедри регіоналістики і туризму, заступниця завідувача кафедри Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана.
У межах форуму проведені тематичні дискусійні майданчики, де учасники обговорювали взаємодію і вплив різних галузей економіки на культурну спадщину; напрацьовували ефективні механізми імплементації історичного надбання у різні сфери діяльності задля збереження спадщини та її якісного використання тощо.
Команди дискусійних майданчиків складалися зі студентів та фахівців з туризму, музейної справи, галеристів, рекламістів, дизайнерів, готельєрів, рестораторів, які працювали над рейтингом негативних явищ у практиці виділених сфер діяльності, висунутими ідеями, створенням спільних бліц-проектів щодо головної тематики дискусійного майданчика. Робота секцій та дискусійних майданчиків проводилася одночасно та відбувалася під керівництвом модераторів (студентів/ок) і кураторів (експертів-консультантів відповідної сфери).
У межах Форуму відбулася стратегічна сесія «Погляд в минуле як виклик в майбутнє», на якій йшлося про візію сучасного українського туристичного кластеру: від ідеї до втілення та можливості монетизації потенціалу українських культурних цінностей.
Всі учасники заходу мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Туризм в Україні», підготовленою фахівцями бібліотеки. Книжкові видання, що були представлені на виставці, монографії, автореферати, наукові збірники, довідники, навчальні посібники тощо розкрили проблематику та перспективу розвитку туристичної індустрії України і стали у нагоді учасникам дискусійних майданчиків.
Організатори сподіваються, що вперше проведений захід, орієнтований на діалог і спільні креативні практики студентської молоді вищих закладів освіти у сфері музеєзнавства, пам"яткознавства, туристичного та готельного бізнесу, дизайну, ландшафтного дизайну, архітектури, реклами обов"язково стане поштовхом до відродження сенсів і цінностей, використання й розвитку ресурсів вітчизняного культурного надбання і започаткує системну роботу комунікаційної платформи для студентів, закладів культури, представників бізнесу з туристичної сфери та дотичних галузей.

Фотогалерея:
Перший Всеукраїнський студентський форум Heritage. Reloading
 



Прочитано: 1559 раз
Дополнительно на данную тему:
Науково-практична конференція «Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного в контексті розвитку будівельного комплексу України»
Науково-практична конференція «Будівництво бібліотек в сучасних умовах: проблеми і перспективи»
Круглий стіл на тему «Сучасна будівля бібліотеки України через призму архітектурно-проектувальних вирішень та нових функціональних бібліотечних особливостей»
Cемінар для працівників мережі галузевих бібліотек та органів науково-технічної інформації підприємств архітектурно-будівельної й житлово-комунальної галузі України
«Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора»
Прес-реліз
Учбово-методичний семінар з підведення підсумків роботи науково-технічних бібліотек та органів науково-технічної інформації
Бібліотека і час
Семінар в архітектурно-будівельній бібліотеці
Бібліотека і час

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка


 Пошук



вислів
будь-яке слово


 Електронний каталог





Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Берестейський, 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.16 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //