Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Містопланувальники та містопланувальниці майбутнього – хто вони?19 лютого 2020 року у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулося Обговорення майбутньої магістерської програми у сфері міського планування та розвитку територій «Містопланувальники та містопланувальниці майбутнього - хто вони?»
Центр урбаністичних студій спільно з Факультетом урбаністики та просторового планування Київського національного університету будівництва та архітектури за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні ініціювали обговорення вимог до магістерської програми «Міське планування та розвиток територій».
Метою заходу було висвітлити важливі питання розвитку професії та освітнього процесу у сфері містопланування, переосмислити підходи до просторового планування, показати можливі архітектурні рішення проблеми, які виникають під час проектування та оновлення міського середовища.
З вітальним словом до учасників події звернулася Софія Олійник, програмна координаторка програми «Підтримка демократії в Heinrich Boell Foundation.
У межах заходу відбулися дві панельні дискусії, обговорення у форматі «світового кафе» та презентація майбутньої магістерської програми факультету Урбаністики та просторового розвитку КНУБА.
Під час першої панельної дискусії «Кадрові потреби у сфері просторового розвитку та сучасні вимоги до фахівців/-чинь з містопланування», модераторкою якої виступила Світлана Шліпченко, директорка Центру урбаністичних студій, учасники обговорювали майбутнє сучасної освіти в галузі міського планування, які знання та навички потрібні сучасним містопланувальникам та містопланувальницям. Олександр Коротких, керівник КП «Агенція просторового розвитку» (м. Вінниця) поділився досвідом з майбутніми містопланувальниками і зазначив, що в сучасному світі потрібні інший змістовний підхід і змістовне бачення до просторового проектування. Любов Апостолова-Сосса, головна архітекторка проектів в КО «Київплан», акцентувала увагу на демократизаційних підходах у міському плануванні, взаємодії з громадами. Алірза Махмуд огли Мамедов, декан фаультету Урбаністики та просторового планування КНУБА, зазначив, що необхідно змінювати світоглядний підхід до проектування територій, мати стратегічне мислення і вміти реагувати на потреби суспільства.
Під час другої панельної дискусії «Сучасні освітні потреби для майбутніх планувальни/-ць», модераторкою якої виступила Тетяна Водотика, наукова співробітниця Інституту історії України НАН України, шеф-редакторка е-журналу урбаністичних студій «Місто: історія, культура, суспільство», обговорювали необхідність інституційних трансформацій, які фахові компетенції повинні мати містопланувальники сьогодні, як організувати освітній процес для міських планувальників. Тетяна Криштоп, радниця просторового розвитку при Міністерстві розвитку громад та територій України, порадила майбутнім фахівцям містобудівної галузі мати базові знання, первинні професійні навички і бажання напрацьовувати досвід у цій сфері. Євгенія Дулько, координаторка освітніх програм Харківської школи архітектури, звернула увагу слухачів на проблему відсутності необхідних фахівців у регіонах України, зазначила важливу роль командної роботи для успіху проектів. Вадим Денисенко, програмний директор CANactioms School, зосередив увагу на мультидисциплінарному підході в освіті, на партнерстві в освітньому просторі між студентами і викладачами дотичних спеціальностей. Світлана Шліпченко, директорка Центру урбаністичних студій, зазначила, що завдання університетів дати не тільки комплекс знань, а також виховати професійні етичні цінності і принципи у майбутніх фахівців.
Під час активної та динамічної роботи у всіх запланованих напрямах програми організатори та учасники події обговорили мету і характер практичної взаємодії, зазначили, що програма потребує вдосконалення й розвитку, продемонстрували високий рівень професійної підготовки та абсолютну готовність до співпраці.
Всі учасники заходу мали змогу ознайомитися з книжковою виставкою «Просторовий розвиток та містобудування», підготовленою фахівцями бібліотеки, яка стала у нагоді учасникам дискусійних майданчиків.


Прочитано: 137 раз
Дополнительно на данную тему:
Науково-практична конференція «Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного в контексті розвитку будівельного комплексу України»
Науково-практична конференція «Будівництво бібліотек в сучасних умовах: проблеми і перспективи»
Круглий стіл на тему «Сучасна будівля бібліотеки України через призму архітектурно-проектувальних вирішень та нових функціональних бібліотечних особливостей»
Cемінар для працівників мережі галузевих бібліотек та органів науково-технічної інформації підприємств архітектурно-будівельної й житлово-комунальної галузі України
«Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора»
Прес-реліз
Учбово-методичний семінар з підведення підсумків роботи науково-технічних бібліотек та органів науково-технічної інформації
Бібліотека і час
Семінар в архітектурно-будівельній бібліотеці
Бібліотека і час

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7