Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Віртуальні виставки

Віртуальні виставки бібліотеки ім. В.Г. Заболотного


Міжнародний день боротьби за права інвалідів
Люди з особливими потребами є повноцінними членами суспільства і вони, як ніхто інші, потребують підтримки держави і оточуючих.
Саме цей день – це ще одна можливість акцентувати увагу суспільства на існуючу проблему.
Бібліотека також не стоїть осторонь і тематична віртуальна виставка «Архітектурне середовище життєдіяльності для маломобільних груп населення» є тому підтвердженням, щоб нагадати про проблеми створення безперешкодного середовища для маломобільних груп населення, рівних умов з усіма членами суспільства.
Про сучасний підхід до проектування зручного та безпечного простору для людей з проблемами здоров"я, а також розуміння доступності є дещо більшим ніж ліквідація архітектурних перешкод до будівель та їх приміщень. Зрозуміти це можна, переглянувши матеріали, що представлені на виставці.

Збірник законодавчих та нормативних документів щодо забезпечення  безперешкодного доступу маломобільних груп населення до об"єктів житлово-цивільного призначення. – Київ, 2007. – 202 с.Шпаковська В. Т. Формування середовища для людей з обмеженими фізичними можливостями / В. Т. Шпаковська. – Київ, 2012. – 27 с.
Стисло викладено навчальний курс за однойменною назвою. Його завдання навчити студентів проектувати середовище для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Лесько О. Й. Соціально-економічні проблеми зайнятості та професійної реабілітації осіб з обмеженими фізичними можливостями / О. Й. Лесько. – Вінниця, 2004. – 197 с.
Про проблеми соціальної захищеності уразливих верств населення, зокрема інвалідів.


Архитектурная среда обитания инвалидов и престарелых. – Киев, 1989. – 603 с.
Про формування специфічного архітектурного середовища проживання, навчання, виробничої діяльності та дозвілля людей з обмеженими фізичними можливостями. Вміщено рекомендації з проектування найбільш важливих виробничих, навчальних та житлових будівель.
Иллюстрированный каталог проектов открытого конкурса "Жилые дома квартирного типа для людей преклонного возраста и инвалидов" – Москва, 1981. – 62 с.
Вміщено матеріали премійованих проектів відкритого конкурсу з проектування житла квартирного типу для людей похилого віку та тих, хто переміщається на інвалідних візках.


ДБН В.2.2-17:2006. Доступність будинків і споруд для маломобільних груп населення. – Київ, 2007. – 21 с.
 Про проектування та реконструкцію цивільних житлових та громадських будинків та споруд з урахуванням потреб людей, які відносяться до маломобільних груп населення.
Бармашина Л. Формування середовища життєдіяльності для маломобільних груп населення / Л. Бармашина. – Київ, 2000. – 89 с.
 Вміщено основи та принципи формування середовища доступного для людей з обмеженою рухомістю, з фізичними ушкодженнями, включно осіб, які користуються інвалідними візками, з вадами зору і сліпих.
Крумлинде Х. Жилища для престарелых и инвалидов / Х. Крумлинде. – Киев, 1983. – 88 с.
Поради з оздоблення і технічного устаткування житла відповідно фізіологічних потреб людей з обмеженими можливостями.

Данчак І. О. Пристосування житлового середовища для потреб людей з обмеженими фізичними можливостями / І. О. Данчак. – Львів, 2002. – 127 с.
 Вміщено основні принципи архітектурного проектування, функціональної та об"ємної організації громадських і житлових споруд з урахуванням потреб людей з обмеженими фізичними можливостями.Методичні рекомендації щодо забезпечення доступності житлових та громадських будівель м. Києва для людей з обмеженими фізичними можливостями. – Київ, 2003.
Науково-технічний звіт про науково-дослідну роботу фахівців Науково-дослідного інституту теорії та історії архітектури і містобудування.
Шолух Н. В. Адаптация коммуникационных проблем города к потребностям людей с ограниченными физическими возможностями (на примере реконструкции автовокзала в г.Мариуполе) /Н. В. Шолух //Вісник Донбаської національної академії будівництва і архітектури. – 2006 – Вип. 2006-3 (59). – С. 71–77.
Марусевич І. Бар"єр! Іще бар"єр!: перпендикулярний пандус як символ чиновницької байдужості /І. Марусевич // Житлово-комунальне господарство України. – 2012. – № 4. – С. 48–49.
Про реалії дотримання безбар"єрного середовища та облаштування громадських місць і транспортних засобів громадського користування для перебування інвалідів, що пересуваються у візках.Прочитано: 109 раз
Дополнительно на данную тему:
Іван Мазепа
Заболотний Володимир Гнатович (1898-1962): фотовиставка
Ковнір Степан Дем’янович (1695-1786)
Академія архітектури УРСР (1945-1956)
Видатний архітектор О. В. Кобелєв (1860-1942): до 150-річчя від дня народження
Т. Г. Шевченко
Виставка-презентація студентських проектів «Бібліотека майбутнього»
“Українському архітектору А.Ф. Ігнащенко – 80 років”
Графічні роботи Володимира Гнатовича Заболотного
Книжкова виставка «Українська писанка як вид декоративно-вжиткового мистецтва»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7