Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

ONE
27 жовтня в актовій залі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного з дотриманням карантинних обмежень відбулася зустріч з професором Міжнародної академії архітектури, почесним академіком Української академії архітектури, членом Національної спілки архітекторів України, Послом миру всесвітньої Федерації миру «Universal Peace Federation» Юрієм Пісковським та кандидаткою архітектури, доценткою кафедри дизайну архітектурного середовища Київського національного університету будівництва і архітектури Вікторією Порт (Щуровою), на якій презентовано нову книжку «ONE», яка є вже їхнім восьмим спільним твором.

Відкриваючи презентацію, Галина Войцехівська, директорка Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного, відзначила важливість виходу нової книжки та зазначила, що видання обов"язково знайде свого користувача.

Юрій Пісковський, автор видання, поділився історією створення книжки і, зокрема, сказав, що задум нової книжки прийшов до нього спонтанно, але поступово вимальовувалися ідея, формат і стиль майбутнього видання, його зміст та наповнення. Він акцентував увагу на тому, що все «те, що було, це те, що буде, що було вже названо і відомо, – це людина – ОДИН».
Присутні на заході переглянули ролик (https://www.youtube.com/watch?v=gfXOCWmjE_c&feature=youtu.be) , присвячений книзі про етапи її створення, з світлинами робочих моментів, малюнків з видання, частин змісту (автор світлин Юрій Пісковський). Майстерно виконана операторська робота (монтаж ролика Олексія Мічкіна) та вдало підібраний музичний супровід (музика Mirabai Ceiba "Har mukanday") надали змогу кожному на мить відчути сенс свого власного я, внутрішній потенціал, приховані можливості, спонтанне бажання до самопізнання. Перегляд ролика супроводжувався коментарями Ю. Пісковського.
Учасники мультимедійної презентації відзначили, що книга має надихаючу силу впливу, вона як книга-пробудження, книга-рушій, книга-поштовх.
 
Вікторія Порт (Щурова), авторка малюнків до видання, наголосила, що задуми до художніх робіт народжувалися, як і тексти розділів, поступово, але було чітке намагання поєднати все гармонійно, аби малюнок ніс додаткову інформацію, був частиною тексту, його продовженням та доповненням.

Також на заході виступила Вікторія Турчанінова, старший викладач кафедри іноземних мов і міжкультурної комунікації, науковий співробітник Інституту вищої освіти Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, яка зазначила унікальність видання, відзначила його філософський контекст та високопрофесійний художній дизайн.
Захід, який пройшов у камерній обстановці, з мінімально-дозволеною кількістю людей, сприяв тій затишній родинній атмосфері, що надала змогу присутнім повною міру відчути, що кожний з нас – ОДИН.Фотогалерея:


Прочитано: 209 раз
Дополнительно на данную тему:
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)
Невідомі периферії Києва. Солом`янський район
Презентація нової книги Вікторії Порт «ЛАД»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7