Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Презентація монографії «Архітектура, будівництво, дизайн в освітньому просторі»

8 червня 2021 р.у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація колективної монографії «Архітектура, будівництво, дизайн в освітньому просторі».

Відкриваючи презентацію, Людмила Рабчевська, провідна бібліотекарка відділу соціокультурної діяльності, зазначила, що презентована наукова праця вміщує результати наукових розвідок вчених факультету архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету України.

Галина Агєєва, канд. техн. наук, ст. наук. співробітниця, доцентка кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування, одна з авторок монографії зазначила, що співавторами видання стали викладачі кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування, кафедри архітектури, кафедри дизайну інтер"єру, кафедри комп"ютерних технологій дизайну і графіки, кафедри комп"ютерних технологій будівництва, кафедри реконструкції автошляхів і аеродромів та молоді вчені.

Ольга Костюченко, канд. архітектури, старша викладачка кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування, розповіла про те, що до монографії увійшла її стаття «Сучасні тенденції в оргранізації мережі арт-центрів», написана за результатами дослідження принципів архітектурно-планувальної організації арт-центрів, їхньої типології, методичних та практичних рекомендацій щодо проектування на основі узагальнення аналізу науково-дослідних праць, нормативних документів і практичного досвіду формування будівель в Україні та за кордоном, тенденції їхнього розвитку.

Наталія Бжезовська, старша викладачка кафедри основ архітектури, дизайну та містобудування, коротко презентувала свою статтю, що увійшла до монографії, у якій розглянуто питання взаємозв"язку та можливостей синтезу архітектури і музики у часі та просторі на прикладах архітектурних споруд.

Завершуючи презентацію, Галина Агеєва зауважила, що монографія започатковує серію, яка буде побудована на дослідженнях у галузях знань 02 «Культура і мистецтво», 19 «Архітектура та будівництво».

Видання розраховане на науковців, а також здобувачів вищої освіти за спеціальностями «022 Дизайн», «023 Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація», «191 Архітектура та містобудування», «192 Будівництво та цивільна інженерія» та ін.

Перейти до галереї >>>


Прочитано: 212 раз
Дополнительно на данную тему:
Презентація книжки Дмитра Антонюка «Римо-католицькі кляштори в Україні»
«Невідомі периферії Києва. Північне Правобережжя»
ПРЕЗЕНТАЦІЯ електронних ресурсів Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного
Презентація книги «Анисимов А. Мой Киев. Портрет в интерьере Вечности…»
Презентація книги «Віктор Вечерський: Біобібліографічний покажчик. Графіка»
Презентація книги українського архітектора Віктора Вечерського «Православні святині Сумщини»
Презентація книги Богуслава Сланського - Техніка живопису та реставрації
Презентація книги В.П. Ієвлевої «Пам’ятки індустріального розвитку Києва кінця ХІХ – першої третини ХХ століття»
Презентація видань НДІ пам"яткоохоронних досліджень
Презентація книги «Хто є хто в будівництві та архітектурі. Вип. 4»(К., 2008)

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7