Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Конференції, семінари

Конференції та семінари, що проводяться Державною науковою архітектурно-будівельною бібліотекою імені В.Г. Заболотного


Прес-реліз

Зустріч професіоналів: «Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора»

Місце та час проведення: м. Київ, Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного, 25 вересня 2012 р., 11 год. 00 хв.



Пресс-реліз

Організаторами зустрічі професіоналів «Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора» в рамках Всеукраїнської акції «Кожній бібліотеці - сучасну будівлю» є Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України і Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного. Захід приурочений до Всеукраїнського дня бібліотек і присвячений 975-річчю першої згадки про бібліотеку Ярослава Мудрого.

Нині в усьому світі актуальність спорудження бібліотечних будівель є особливою темою, адже на бібліотеки покладено не лише культурні та інформаційні функції, але й освітні та соціальні. Тому серед стратегічних питань, що мають вирішуватися на рівні державних та громадських організацій, важливим стає питання щодо пріоритетності спорудження сучасних бібліотечних будівель та інформаційно-культурних центрів. Без розвитку бібліотек немає майбутнього в жодній країні.

Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В. Г. Заболотного, головна галузева бібліотека будівельної галузі України, вивчає проблеми проектування та будівництва бібліотечних будівель в Україні, виступає упродовж останнього десятиліття ініціатором багатьох заходів, спрямованих на розробку засад сучасної бібліотеки.

У рамках Всеукраїнської акції «Кожній бібліотеці - сучасну будівлю», що започаткована працівниками бібліотеки ще у 2002 році, об"єднуються всі українські бібліотеки з метою збирання інформації про існуючий стан приміщень бібліотек у містах і селах. Провідні бібліотеки України стають співорганізаторами цього проекту, результатом якого буде видання довідника про бібліотечні будівлі в Україні.

Зустріч архітекторів та працівників бібліотек 2012 року спрямована на формування позитивної громадської думки щодо пріоритетності спорудження сучасних бібліотечних будівель, а також на розробку дієвих заходів зі створення сучасної законодавчої та нормативної бази, що сприятиме розвиткові бібліотечної та інформаційної справи в Україні.



Бібліотеки - це імідж держави. Показник стану бібліотек - це показник пріоритетів та цінностей, які є домінуючими в суспільстві.


Прочитано: 1770 раз
Дополнительно на данную тему:
Науково-практична конференція «Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного в контексті розвитку будівельного комплексу України»
Науково-практична конференція «Будівництво бібліотек в сучасних умовах: проблеми і перспективи»
Круглий стіл на тему «Сучасна будівля бібліотеки України через призму архітектурно-проектувальних вирішень та нових функціональних бібліотечних особливостей»
Cемінар для працівників мережі галузевих бібліотек та органів науково-технічної інформації підприємств архітектурно-будівельної й житлово-комунальної галузі України
«Бібліотечна будівля в умовах інформаційного суспільства: погляд архітектора»
Учбово-методичний семінар з підведення підсумків роботи науково-технічних бібліотек та органів науково-технічної інформації
Бібліотека і час
Семінар в архітектурно-будівельній бібліотеці
Бібліотека і час
Зустріч з колегами

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошук



вислів
будь-яке слово





Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.16 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //