Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ДО ВСІХ АРХІТЕКТОРІВ ТА ДИЗАЙНЕРІВ УКРАЇНИ                                                           Дорогі колеги!

Вітаю всіх нас з появою справжнього нового замовника, на якого ми всі так довго чекали, - новонародженого громадянського суспільства України. Напередодні 200-річного ювілею Тараса Шевченка український народ зробив Кобзарю справжній подарунок: здобув собі волю. На Майдан 2013/2014 вийшли і митці, дизайнери, архітектори, чиї творчі роботи працювали як зброя, підтримуючи бойовий дух обуреного повсталого народу. І наш Будинок архітектора став тиловим осідком для бійців Майдану. Велика подяка за це всім нашим колегам.
Досить вже ради заробітку для своїх майстерень виконувати забаганки скоробагатьків чи працювати «обслугою» у корупційних схемах. Тепер перед всіма відкривається величезне поле фахових робіт. Майдан вже висловив перші замовлення щодо створення Музею жертв тоталітаризму на Інститутській, Алеї Героїв у Києві. На мою думку, вже на часі й фахове опрацювання нового архітектурного рішення Майдану як місця постійної комунікації громади і влади, адже дійсно «люди мають добре жити, влада має їм служити». Чорний від палаючих шин дим розвіяв, а пролита кров людей остаточно змила глянець останнього архітектурного впорядкування Майдану. Впевнена, що багато хто з вас вже почув genius loci (дух місця), власне ім"я якого: Майдан Незалежності. Майдани народилися по всій Україні, тому наш обов"язок - ґрунтовно проаналізувати й облаштовувати (після обговорень з громадами) це унікальне явище у відповідний фаховий спосіб.
Прошу вважати цей лист закликом до загальної мобілізації нашого професійного цеху на виконання великомасштабних завдань зі створення життєвого середовища, гідного багатостраждального народу України. Перш за все, треба терміново зміцнювати розпочату Майданом розбудову нової архітектури відносин між владою, громадою, бізнесом і фахівцями на засадах взаєморозуміння, поваги, прозорості, публічності всіх рішень та дій.
Наш народ, змучений і виснажений голодоморами, репресіями, геноцидом заслуговує на найкращі архітектуру та дизайн. Люди, які ніколи не знали, що таке нормальне, людське життя, повинні отримати зручне, впорядковане середовище, в якому було б затишно усім. Середовище без показного глянцю, зі зручним розплануванням приватних і публічних просторів, оснащених необхідними і комфортними речами виваженого дизайну. Середовище, в якому всі - діти і пенсіонери, енергійна молодь і люди з обмеженими можливостями -почувалися б єдиною родиною, єдиним народом. Це відчуття вже народилося на Майданах і наша місія зараз: на найвищому рівні розпочати виконання своїх фахових обов"язків перед народом, як це робили лікарі на барикадах й у польових шпиталях.
Професійній спільноті варто ініціювати розробку й виконання відповідних загальнодержавних програм з архітектури та дизайну. Бажаю всім чималої цікавої (довгоочікуваної) роботи, і, найголовніше, - багатогранної реалізації творчого потенціалу кожного на благо нашої оновленої України.

                                                                                                       23 лютого 2014 р., Київ
Наталія КОНДЕЛЬ-ПЕРМІНОВА,
кандидат архітектури,завідувач відділу архітектури та дизайну
Інституту проблем сучасного мистецтва
Національної академії мистецтв України


Прочитано: 2142 раз
Дополнительно на данную тему:

«Забудова Києва доби класичного капіталізму»
Шановні користувачі!
До уваги користувачів!
Всім небайдужим! Скликаємо на Толоку!
Толока триває!
Засідання експертної комісії Мінрегіону України
Всеукраїнська селекторна нарада
«Будівлі українських бібліотек»
КИЇВ

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7