Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Віртуальні виставки

Віртуальні виставки бібліотеки ім. В.Г. Заболотного


Назустріч Євро-2012: книжкова виставка “Аеропорти”

У зв’язку з проведенням в Україні фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012 актуальною темою є проектування, будівництво та реконструкція спортивно-видовищних споруд, створення готельної, транспортної та сервісної інфраструктури міст.

Працівники Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного на допомогу фахівцям галузі – архітекторам, проектувальникам –підготували письмові бібліографічні довідки в серії «Євро-2012», що висвітлили питання проектування, будівництва, реконструкції стадіонів, готелів, доріг та аеропортів. За матеріалами довідок підготовлено низку книжкових виставок, що експонувалися в приміщенні бібліотеки.Одна з останніх виставок присвячена питанням проектування, будівництва, реконструкції та облаштування аеропортів. Матеріали виставки представляли вітчизняну та зарубіжну теоретичну й практичну інформацію, висвітлену в періодичних виданнях та книгах.

Виставка ознайомила з досягненнями, проблемами та перспективами сучасного будівництва, реконструкції та оснащення аеропортів на прикладі зарубіжного і вітчизняного будівельного та архітектурного досвіду.

Експонати виставки згруповано в таких основних підрозділах: “Загальнотехнічні питання”, “Проектування”, “Освітлення та транспортне сполучення”, “Реконструкція”.

Відвідувачі могли ознайомитися з теоретичною та практичною інформацією різних країн, переглянувши такі англомовні та німецькомовні періодичні видання, як “Architectural Record”, “Metropolis”, “The Architectural Review”, “Detail”, “Architektur aktuell”.

Питання екологічно безпечного будівництва аеропортів широко висвітлено в українських та російських журналах, що представлені на виставці: “Архитектура и престиж”, “Светотехника”, “Монтажные и специальные работы в строительстве”, “Строительство & реконструкция”, “Архитектура. Строительство. Дизайн”, “Строительный инжиниринг”, “Железные дороги мира” та ін..

Фотогалерея:

«Книжкова виставка "Аеропорти"»Прочитано: 3076 раз
Дополнительно на данную тему:
Іван Мазепа
Заболотний Володимир Гнатович (1898-1962): фотовиставка
Ковнір Степан Дем’янович (1695-1786)
Академія архітектури УРСР (1945-1956)
Видатний архітектор О. В. Кобелєв (1860-1942): до 150-річчя від дня народження
Т. Г. Шевченко
Виставка-презентація студентських проектів «Бібліотека майбутнього»
“Українському архітектору А.Ф. Ігнащенко – 80 років”
Графічні роботи Володимира Гнатовича Заболотного
Книжкова виставка «Українська писанка як вид декоративно-вжиткового мистецтва»

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.17 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7