Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

 Меню
Loading Flash Menu

 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (044) 456 01 72


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


Сайт Мінрегіону

  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Презентації, лекції

Небо починається з землі
12 листопада 2018 р. з нагоди 85-річчя Національного авіаційного університету та 50-річчя Факультету аеропортів в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація виставки фоторобіт «Небо починається з землі».   Наталія Світла, в. о. директора Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного привітала викладачів і студентів із ювілеями і зазначила, що спільні проекти як найкраще демонструють науково-інформаційні і творчі можливості двох установ і сприяють освіті нового покоління архітекторів і дизайнерів.Октябрина Чемакіна, директор Навчально-наукового інституту аеропортів (ННІАП) розповіла, що авторами світлин є студенти І-ІІІ курсів спеціальності 191 «Архітектура та містобудування» Навчально-наукового інституту аеропортів. Вона зазначила, що на презентації представлені не тільки світлини, а й результати наукової та публікаційної діяльності викладачів ННІАП різних років. Зокрема, це друковані примірники наукової, навчальної, методичної літератури з фонду Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного та приватних колекцій. Октябрина Чемакіна розповіла, що ініціатором фотовиставки є к. т. н., с. н. с., завідувач кафедри містобудування ННІАП Галина Агєєва й запросила її дедальніше висвітлити процес підготовки виставки від ідеї до втілення і відбору світлин.Галина Агєєва розповіла, що сама є випускницею Інституту аеропортів, що за 5 років інститут підготував 8 тис. спеціалістів, серед яких успішні провідні спеціалісти в області містобудування, архітектури і дизайну. Вона відзначила сьогоднішніх студентів, авторів фотовиставки, творча ініціатива яких фонтанувала ідеями. Галина Агєєва подякувала всім учасникам за командну оперативну співпрацю.Андрій Бєлятинський, доктор технічних наук, професор, заступник директора з наукової роботи, завідувач кафедри реконструкції аеропортів та автошляхів ННІАП підкреслив наукову складову у презентованій виставці та проектах бібліотеки, що є корисним для аспірантів й науковців вузу.Всі автори фотовиставки «Небо починається з землі» були урочисто нагороджені й відзначені дипломами. Григорій Болотов, канд. архітектури, с. н. с., доцент кафедри містобудування ННІАП під час церемонії нагородження підкреслив художній підхід до вирішення фотографій. Його вразили архітектурні знахідки, в яких проглядається єдине характерне рішення у показі об"єктів на фото.Презентація виставки фоторобіт «Небо починається з землі» стала вдалим творчим і науковим альянсом бібліотеки і вузу та успішним стартом для студентів, авторів світлин. Фотогалерея:Небо починається з землі
Дата публикации: 14/11/2018
Прочитано: 25 раз
Шляхом Київ–Житомир
6 листопада 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного Видавничий дім «Антиквар» разом з автором Дмитром Малаковим презентували культурологічний путівник «Шляхом Київ–Житомир».
Дата публикации: 07/11/2018
Прочитано: 82 раз
Презентація книжки Світлани Зиміної «Стилі інтер`єру»
4 жовтня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація книжки доцентки, кандидатки архітектури, професорки кафедри Основ архітектури та архітектурного проектування Київського національного університету будівництва і архітектури Світлани Зиміної «Стилі інтер"єру».
Дата публикации: 08/10/2018
Прочитано: 107 раз
Бібліографічний ярмарок
6-8 вересня 2018 року у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного, як видавничому центрі галузевої бібліографії, відбувся Бібліографічний ярмарок.
Дата публикации: 21/09/2018
Прочитано: 52 раз
Невідоме Лівобережжя 1960-1980-ті
11 вересня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного відбулася презентація нової книжки Семена Широчина, Олександра Михайлика, Кирила Степанця «Невідоме Лівобережжя 1960-1980-ті».
Дата публикации: 14/09/2018
Прочитано: 83 раз
Історія японської архітектури
27 серпня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного Галина Шевцова презентувала книгу та фотовиставку «Історія японської архітектури».
Дата публикации: 28/08/2018
Прочитано: 146 раз
Святині Землі Чорнобильської
26 червня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного Кирило Степанець і Олександр Михайлик презентували нову книгу «Святині Землі Чорнобильської». Видання присвячене сакральній спадщині землі, що опинилась у закритій Зоні відчуження.
Дата публикации: 27/06/2018
Прочитано: 99 раз
Презентація книги Йена Ґела «Міста для людей»
20 червня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного освітня платформа СANactions презентувала книгу Йена Ґела «Міста для людей», що вийшла у видавництві «Основи» українською мовою.
Дата публикации: 21/06/2018
Прочитано: 131 раз
Презентація книжок Валентина Соколовського
19 червня 2018 р. у Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного автор Валентин Соколовський і видавець Віктор Бихун презентували видання 2018 року «Анна. Дилогія або Біла Королева» і «Письма сестре или Киевские каникулы академиста Врубеля».
Дата публикации: 21/06/2018
Прочитано: 118 раз
Лекція Валерія Лисенка «Прорізна вулиця та Музичний провулок»

Дата публикации: 15/06/2018
Прочитано: 128 раз
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 15

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.26 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh -- //