Welcome to Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г.Заболотного!

     
 Контакти

Адреса: 03047 м. Київ, просп. Перемоги, 50
Ми на мапі

E-mail: dnabb2004@ukr.net

Телефон: (093) 304 85 32

(044) 456 01 72

(044) 456 31 98 (обслуговування)


 Повідомити про корупційне правопорушення

Повідомити про корупційне правопорушення


  НАШІ ВИДАННЯ

Бібліографічні покажчики

Бюлетень "Будівництво, архітектура та житлово-комунальне господарство"

Бюлетень "Нові надходження до фондів ДНАББ ім. В.Г. Заболотного

Інформаційно-аналітичний огляд діяльності бібліотеки

Бібліотечні рубрики


 Приєднуйтесь до нас:
Приєднуйтесь до нас


Віртуальні виставки

Віртуальні виставки бібліотеки ім. В.Г. Заболотного


Енергетична незалежність України
За сучасних умов обмеження в постачанні сировини (природного газу) питання раціонального енергоспоживання й енергозбереження стають одним з провідних факторів стабілізації та успішного переходу до сталого розвитку економіки країни. Широке ознайомлення населення з новітніми методами використання природних ресурсів, у тому числі й паливно-енергетичних, спонукатиме до усвідомлення нагальної потреби коеволюції - необхідної умови для збереження усталеного складу біосфери, власне, виживання людини на планеті.
Дата публикации: 26/08/2014
Прочитано: 3034 раз
Регіональні особливості організації міського середовища: до 23-ї річниці незалежності України
Народ України 23 роки тому обрав шлях незалежності, виразивши спільну національну єдність у баченні власного майбутнього. За цей нетривалий період (з точки зору світової історії) українці встигли пережити багато позитивних і негативних моментів. Ми є відомими в галузях науки й мистецтва, здобуваємо перемоги в спортивних заходах. Нині у світі формується образ українця - представника унікальної нації, яка має свої особливості та ознаки. Не в останню чергу на формування світогляду українців впливає те середовище, в якому вони мешкають. Кожен регіон нашої держави має історично усталені особливості побудови міського простору. До Дня незалежності України працівники ДНАББ ім. В. Г Заболотного підготували віртуальну виставку Регіональні особливості організації міського середовища.
Дата публикации: 22/08/2014
Прочитано: 1531 раз
Графічні роботи Володимира Гнатовича Заболотного
У фонді Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки, що носить ім"я архітектора В. Г. Заболотного, зберігаються численні графічні матеріали (ескізи, кресленики), виконані архітектором. Частина цих матеріалів надійшла з методичного фонду НДІТІАМ у 2007 р.
Дата публикации: 12/08/2014
Прочитано: 1864 раз
Рєпін Ілля Юхимович (1844–1930)
Ілля Юхимович Рєпін - російський художник-реаліст українського походження, який зробив значний внесок у розвиток світового художнього мистецтва.
Дата публикации: 05/08/2014
Прочитано: 2245 раз
Шедевр київської архітектури – Андріївська церква
На високому пагорбі правого берега Дніпра в Києві височіє Андріївська церква - один із архітектурних символів столиці України. Її нетипові для української національної архітектури форми на вдало обраній для будівництва місцевості милують око перехожих з т.зв. «Нижнього міста». Закладено сучасну церкву в серпні 1744 р. за участі імператриці Єлизавети Петрівни на місці давнішої дерев"яної. І вже 270 років Андріївська церква вважається перлиною архітектури Києва.
Дата публикации: 05/06/2014
Прочитано: 1656 раз
Будівельна наука для підвищення ефективності будівництва
В Україні День науки почав відзначатися «...на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України...» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97. На віртуальній виставці розглянуто видання, в яких розкрито результати досліджень, що дозволяють суттєво підвищити ефективність будівництва різного типу споруд.
Дата публикации: 20/05/2014
Прочитано: 1175 раз
Книжкова подорож містами Європи
До Дня Європи в Україні працівники Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного підготували віртуальну виставку видань, які допоможуть ближче ознайомитися з архітектурою та побутом країн Європейського Союзу.
Дата публикации: 17/05/2014
Прочитано: 1282 раз
«Я народився!»
Про Сальвадора Далі (1904-1989) написано понад тисячу статей і понад сто книжок, проте й досі в новітньому мистецтві він залишається міфом ледь не номер один. Коли в 1961 р. на будинку, де він народився, відкривали меморіальну дошку, хтось з натовпу викрикнув: «Кретин!», художник спокійно зазначив: «Ви його бережіть: таких як він, уже майже не залишилося». Можливо, таким був і сам художник - геній сюрреалізму. У Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В. Г. Заболотного зберігаються видання, що містять репродукції картин С. Далі, тлумачать їх. У нашій віртуальній виставці розглянемо деякі з них.
Дата публикации: 13/05/2014
Прочитано: 1292 раз
Жіночі образи в художній спадщині Тараса Григоровича Шевченка
Художня спадщина Тараса Григоровича Шевченка нараховує понад 830 творів. Не останнє місце серед них посідають жіночі образи. Як у поетичній, так і в художній його творчості роль жінки посідала особливе місце. У своїх творах він словесно й методами образотворчого мистецтва показує жінку в різні періоди розвитку: від дитячих років до материнства. Кобзар завжди ставився до жіноцтва з повагою, переживаючи разом з ними.
Дата публикации: 07/03/2014
Прочитано: 2988 раз
Шевченкіана у художній спадщині О. Сластіона, І. Їжакевича, Ф. Коновалюка
До ілюстрування поетичної спадщини Тараса Григоровича Шевченка бралися численні художники і графіки. Фонд ДНАББ ім. В. Г. Заболотного зберігає видання «Кобзаря», ілюстровані різними українськими митцями. Серед них - відомі українські художники О. Сластіон (1855-1933), І. Їжакевич (1864-1962) та Ф. Коновалюк (1890-1984). У різноманітті їхньої художньої спадщини не останнє місце посідає і шевченкіана.
Дата публикации: 05/03/2014
Прочитано: 3510 раз
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Назад | Начало | Наверх

 Віртуальна довідка

 


 Пошуквислів
будь-яке слово

Державна наукова архiтектурно-будiвельна бiблiотека iмені В.Г. Заболотного
знаходиться за адресою: м. Київ, просп. Перемоги 50 (м. "Шулявська").
Тел.: (044) 456-01-72

PHP-Nuke Copyright © 2005 by Francisco Burzi. This is free software, and you may redistribute it under the GPL. PHP-Nuke comes with absolutely no warranty, for details, see the license.
Відкриття сторінки: 0.18 секунди
Державна наукова ахітектурно-будівельна бібліотека ім. В.Г. Заболотного.
НазваУточнювання
PHP-Nuke Platform by u$peh --
Warning: include_once(/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/putslinkshere/mainlink.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/php52/share/pear') in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 4

Fatal error: Class 'MLClient' not found in /sata1/home/users/dnabb1/www/www.dnabb.org/includes/custom_files/custom_footer.php on line 7